skip navigation

Şimdi aynı zamanda nakliye ve lojistik süreçlerini de kısa ve basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. İster nakliye planlaması, uygulama, ister sipariş yönetimi olsun, TIMOCOM Smart Logistics System’de ihtiyacınıza ve dijitalleşme derecenize uygun uygulamayı bulabilirsiniz.

Zaman dilimi yönetim sisteminin

Bir Zaman dilimi yönetim sisteminin amacı, esas olarak yükleme veya boşaltma yerlerinin önündeki bekleme sürelerini önlemektir. Bir nakliye şirketi veya bir sürücünün örneğin bir süpermarkette yükünü boşaltabilmesi için, bir portal (zaman dilimi yönetim sistemi) üzerinden bir randevu belirlemesi gerekir. Portalda, boşaltma yerinde hangi boş saatlerin mevcut olduğu (örneğin 14:00 - 15:00 saatleri arasında) görülebilir ve bu saat rezerve edilebilir. Daha sonra, sürücü, hemen işe başlamak için randevusuna da zamanında ulaşmalıdır. Kısa bekleme süreleri oluşabilir. Trafikte takıldığı için veya bir arıza nedeniyle sürücü zaman diliminden faydalanamazsa, yeni bir randevu belirlenmelidir. Uçaklardaki işlemler de buna benzer şekilde gerçekleşir. Havayolu şirketleri, bir uçuşun gerçekleşmesi gereken "Time-Slot"'larına sahiptir. Aksi taktirde zaman dilimi geçerliliğini kaybeder ve yüksek cezalar ödenmesi gerekir.

Sektörü içeriden tanıyın

Buraya kaydolun ve düzenli olarak, günlük iş hayatınızı kolaylaştıran ve ticari ufkunuzu genişleten önemli yazıları alın.

Bülten aboneliği

'*' işaretinin bulunduğu bütün haneler zorunludur, lütfen mutlaka doldurun.

Kayıt formunu gönderildiğinde (hemen koydolun), Veri Gizliliği Yönergeleri kabul edilmiş olur.

Bülten aboneliği:


Kişisel bilgileriniz (e-posta adresi, soyadı ve adı) bilgilerin korumalı olarak gönderilmesi için TIMOCOM GmbH'dan SC-Networks GmbH (tescil mahkemesi: Münih bölge mahkemesi, kayıt numarası: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2, 82319 Starnberg'e aktarılır. SC-Networks GmbH federal veri koruma yasasına, ayrıca TIMOCOM GmbH talimatlarına tabidir.

yukarı