skip navigation

Bir bakışta tüm yenilikler

Güncel basın bildirileri

Avrupa’daki yük teklifleri
10.11.2020

TIMOCOM Nakliye Barometresi: 10 Milyon Sınırı Aşıldı

Avrupa’nın karayolu yük taşımacılığı bu yılın Temmuz ve Eylül ayları arasında belirgin bir artış kaydetti. TIMOCOM nakliye barometresi tarafından 2020’nin üçüncü çeyreğindeki saptanan yük teklifleri, Corona pandemisinin içinde bulunduğumuz yılda yol açtığı çok zayıf yılın ikinci çeyreği tekrar dengeledi. Ve rakamlar her ay 2019 yılının değerlerini her ay aşıyor.

Daha fazlasını okuyun >
23.10.2019

Breslau’da yeni şube: TIMOCOM uluslararası düzeyde büyüyor ve Polonya’daki varlığını stratejik olarak genişletiyor

BT ve hizmet uzmanı Polonya’daki pazar stratejisini yeniden düzenliyor ve yeni, merkezi bir noktada varlığını önemli ölçüde genişletmeyi planlıyor. Böylece Polonya bundan sonra Avrupa lojistiğinin dijital dönüşümü için stratejik açıdan önemli pazar olarak daha fazla odak noktası olacak. 

Daha fazlasını okuyun >
14.03.2019

TIMOCOM’dan iki haneli büyüme: Gelişmenin Motoru Olarak Nakliyat Dünyası için Dijital Çözümler

Erkrath, 14.03.2019 – TIMOCOM büyümeye devam ediyor. Smart Logistics System’in işletmecisi geçtiğimiz yıl yalnızca navlun borsasında daha fazla hareket görmekle kalmadı. Avrupa çapında faaliyet gösteren BT şirketi 2018 yılında en büyük atılımı, lojistik sahasında sipariş yönetiminin dijitalleştirilmesi amaçlı uygulamalarla yaptı.

Daha fazlasını okuyun >

Güncel servis bildirileri

Tahsilat servisi çalışanları Julian van Achter, Geoffrey Bladier ve Denise Becht, TIMOCOM müşterilerine danışmanlık yapıyor, ilgileniyor, uzlaştırıyor ve paralarına kavuşmalarını sağlıyor.
17.11.2020

TIMOCOM tahsilat servisi çalışanlarıyla röportaj

TIMOCOM müşterilerine, açık faturalar konusunda güvenilir bir ortak olmak için uzun yıllardır bir tahsilat servisi sunuyor. Bu servis bildiriminde, uluslararası lojistik sektörüyle ilgili bir fikir vermek için TIMOCOM tahsilat servisi çalışanlarına söz veriyoruz. Bunu yaparken şu ortaya çıkıyor: Bu bazen şaşırtıcı, nadiren can sıkıcı, ancak her durumda heyecanlı ve değişikliklerle dolu bir iş. Geoffrey Bladier, Denise Becht ve Julian van Achter deneyimlerini anlatıyor, bunu yaparken birçok klişeyi ortadan kaldırıyor ve iş hayatında diplomasi ve anlayışla ne kadar başarılı olunabileceğini gösteriyor.

Daha fazlasını okuyun >
Bir kadın, ödemesini yapmayan borçluları görmek için faturalarını inceliyor.
13.10.2020

Lıjistikte tahsilat konusunda en sık sorulan yedi soru

Sipariş teslim edildi ve fatura yazıldı. Ancak hesapta ödeme girişi yok.

Ödemeyi geciktirenlerle ilgili bir imkan, bir tahsilat ofisi görevlendirmektir. Başta bununla ilgili birçok belirsizlik bulunur.

Bu servis bildiriminde, bazılarının bir görevlendirmeden önce merak ettiği, en sık sorulan yedi soruyu cevaplıyoruz.

Daha fazlasını okuyun >
Boş araç ve Avrupa mallarına olan talep artıyor.
26.03.2020

Koronavirüs: Üretim ve ticaret boş araç kapasitelerindeki darboğazları nasıl aşabilir

Koronavirüs’ün yayılması Avrupa’daki karayolu mal trafiğini gittikçe daha fazla etkiliyor. FreightTech şirketi TIMOCOM’un naklmiye barometresi şu anda uluslararası yük teklifleri konusunda güçlü bir büyüme kaydediyor.

Daha fazlasını okuyun >

Medya

TIMOCOM hakkında ve TIMOCOM tarafından hazırlanan metinleri görsel olarak desteklemek için TIMOCOM medya kitaplığından yararlanabilirsiniz. Resimleri ve dokümanları indirilebilir halde, "ticari basılı ürünler" (Business materials), "resim dünyası" (Imagery), "tanıtım yazıları" (Brochures) “logo” (Logos), “resim galerisi” (Picture gallery) ve "sistem/hizmetler" (System/Services) olmak üzere altı kategoride hazır tutuyoruz. Örn. dillere göre diğer filtre olanakları, medya kitaplığımızı çok kolay kullanmanıza olanak sağlıyor.

Medya kütüphanesine git

Basın irtibat

TIMOCOM GmbH
şirket iletişimi
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

yukarı