Bir bakışta tüm yenilikler

Güncel basın bildirileri

23.10.2019

Breslau’da yeni şube: TIMOCOM uluslararası düzeyde büyüyor ve Polonya’daki varlığını stratejik olarak genişletiyor

BT ve hizmet uzmanı Polonya’daki pazar stratejisini yeniden düzenliyor ve yeni, merkezi bir noktada varlığını önemli ölçüde genişletmeyi planlıyor. Böylece Polonya bundan sonra Avrupa lojistiğinin dijital dönüşümü için stratejik açıdan önemli pazar olarak daha fazla odak noktası olacak. 

Daha fazlasını okuyun >
14.03.2019

TIMOCOM’dan iki haneli büyüme: Gelişmenin Motoru Olarak Nakliyat Dünyası için Dijital Çözümler

Erkrath, 14.03.2019 – TIMOCOM büyümeye devam ediyor. Smart Logistics System’in işletmecisi geçtiğimiz yıl yalnızca navlun borsasında daha fazla hareket görmekle kalmadı. Avrupa çapında faaliyet gösteren BT şirketi 2018 yılında en büyük atılımı, lojistik sahasında sipariş yönetiminin dijitalleştirilmesi amaçlı uygulamalarla yaptı.

Daha fazlasını okuyun >
04.07.2017

Best Brand 2017: TimoCom, ETM ödülünü kazandı

Erkrath, Almanya, 4.7.2017 – ETM-Verlag okuyucuları tercihlerini yaptı: IT uzmanı TimoCom, 21 Haziran akşamı, Lugwigsburg'taki resmi ödül töreninde 9. kez "Yük borsaları" kategorisinde Best Brand ödülünü aldı. Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformu sunucusu, ek olarak yeni "Lojistik platformları" kategorisinde 3.'lük ödülünü de kazandı. TimoCom, gecenin sonunda dünyanın önde gelen şirketleri "Bosch" ve "Daimler" ile birlikte kürsüye çıktı.

Daha fazlasını okuyun >

Güncel servis bildirileri

Boş araç ve Avrupa mallarına olan talep artıyor.
26.03.2020

Koronavirüs: Üretim ve ticaret boş araç kapasitelerindeki darboğazları nasıl aşabilir

Koronavirüs’ün yayılması Avrupa’daki karayolu mal trafiğini gittikçe daha fazla etkiliyor. FreightTech şirketi TIMOCOM’un naklmiye barometresi şu anda uluslararası yük teklifleri konusunda güçlü bir büyüme kaydediyor.

Daha fazlasını okuyun >
16.03.2020

“Şimdi esnekliğimizin önemli bir güvenlik faktörü olduğu ortaya çıkıyor”

Korona virüsün yayılması, lojistik sektörüne de etki eden bir stres testi olduğunu gösteriyor. TIMOCOM, çalışanlarının sağlığının korunmasının yanı sıra çalışılabilirliğin güvenceye alınmasına hizmet edengerekli önlemleri erkenden aldı. Bu, TIMOCOM’un hem TIMOCOM’un, hem de yük borsası dahil, Smart Logistics System’in istikrarını ve çalışmasını sizin için güvenceye almak amacıyla elinden gelen her şeyi yaptığı anlamına geliyor.

Daha fazlasını okuyun >
12.11.2019

Depoda yalnızca mallar değil, karlar da gizleniyorsa

Noel biter bitmez bir sonraki sezonun işleri tüm hızıyla başladı; Paskalya için. Yakında depoların doluluk oranı azami değerlere ulaşacak ve boş depo alanları kıtlaşıyor. Kısa ve orta vadede depo alanı kalmayacak; görünüşe göre. Ayrıca uygun sağlayıcı arayışı büyük bir zaman faktörü olabilir ve vakit nakittir. Bu durumda depo ve lojistik alanı sağlayıcılarıyla potansiyel alıcıları kolayca bir araya getiren bir uygulama anlamlı olmaz mı? Tek tıklamayla?

Daha fazlasını okuyun >

Medya

TIMOCOM hakkında ve TIMOCOM tarafından hazırlanan metinleri görsel olarak desteklemek için TIMOCOM medya kitaplığından yararlanabilirsiniz. Resimleri ve dokümanları indirilebilir halde, "ticari basılı ürünler" (Business materials), "resim dünyası" (Imagery), "tanıtım yazıları" (Brochures) “logo” (Logos), “resim galerisi” (Picture gallery) ve "sistem/hizmetler" (System/Services) olmak üzere altı kategoride hazır tutuyoruz. Örn. dillere göre diğer filtre olanakları, medya kitaplığımızı çok kolay kullanmanıza olanak sağlıyor.

Medya kütüphanesine git

Basın irtibat

TIMOCOM GmbH
şirket iletişimi
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

yukarı

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum. Daha çok bilgi için