Künye

Servis saḡlayıcısı

TIMOCOM GmbH
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

 +49 211 88 26 88 26

 +49 211 88 26 10 00

 info.tr@timocom.com

Temsile yetkili şirket müdürleri:
Jens Thiermann, Tim Thiermann

Şirket merkezi: Düsseldorf
Şirketin hukuki şekli: Limited Şirket (GmbH)
Tescil mahkemesi: Düsseldorf Sulh Hukuk Mahkemeisi, Sicil no.: HRB 34489
Muamele vergisi kanunu 27. maddesi uyarınca muamele vergisi tanıtım numarası: DE 189 439 213

Deutsche Bank AG, Düsseldorf
BIC: DEUTDEDDXXX
IBAN: DE14300700100678718800

Kreissparkasse Düsseldorf
BIC: WELADED1KSD
IBAN: DE02301502000002049989

Tahsilat faaliyeti için denetim makamı:
Düsseldorf OLG başkanı,
Cecilienallee 3, 40474 Düsseldorf

Zorunlu mesuliyet sigortası:
Zurich Insurance plc NfD
Platz der Einheit 2, 60327 Frankfurt am Main
Sigorta numarası: 810.061.870.158
Geçerli olduğu bölge: AB

Feragatname

TIMOCOM’un teklifi, sadece şirketler ve ticari alıcılara yöneliktir.

(1) Sorumluluk Sınırlaması

Bu web sitesinin içerikleri

Bu web sitesinin içerikleri mümkün olan en büyük titizlikle hazırlanmaktadır. TIMOCOM GmbH (aşağıdaki TIMOCOM olarak anılacaktır), bu web sitesinde verilen bilgilerin eksiksiz, doğru ve her durumda güncel olduğu konusunda garanti vermez. Görüntülenebilen içeriklerin kullanımında risk kullanıcıya aittir. İsim verilen yazılar ilgili yazarın fikrini yansıtır her zaman TIMOCOM’un görüşünü yansıtmaz. Bu Web sitesindeki bilgiler, TIMOCOM’un hizmetleri veya ürünleriyle bağlantılı olarak zımni de olsa hiçbir şekilde taahhüt veya garanti teşkil etmez.

Web Sitesinin Kullanılabilirliği

TIMOCOM, hizmeti mümkün olduğu kadar kesintisiz olarak görüntülemeye sunmak için çaba gösterecektir. Ancak gösterilen tüm özene rağmen kesintiler engellenemeyebilir. TIMOCOM, teklifi her zaman değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Harici Linkler

Bu web sitesi, üçüncü taraflara ait web siteleriyle bağlantılar içerebilir.
Bu web siteleri ilgili işletmecilerin sorumluluğundadır. TIMOCOM harici linklerle ilk bağlantıyı kurarken yabancı içerikleri olası yasa ihlalleri açısından kontrol etti. O tarihte herhangi bir yasa ihlali görülmedi. TIMOCOM’un bağlantı verilen sayfaların güncel ve gelecekteki tasarımına ve içeriklerine hiçbir şekilde etki edemez. Harici linklerin verilmesi, TIMOCOM’un bu gönderme ya da linkin arkasındaki içerikleri benimsediği anlamına gelmez. Bu harici linklerin yasa ihlaline dair somut uyarılar olmadan sürekli kontrol edilmesi sağlayıcı için mümkün değildir. Ancak yasa ihlalinin öğrenilmesi durumunda, bu tür harici linkler derhal silinir.

Reklam İlanları

Reklam ilanlarının olduğu gibi reklamı yapılan web sitesinin içeriklerinden de ilgili yazar sorumludur. Reklam ilanının gösterilmesi, TIMOCO tarafından benimsendiği anlamına gelmez.

Sözleşme İlişkisi Yok

TIMOCOM web sitesinin kullanılmasıyla birlikte, bu kullanım koşullarının zorunlu olarak kabul edilmesi dışında kullanıcı ve TIMOCOM arasında hiçbir sözleşme ilişkisi meydana gelmez. Bu anlamda TIMOCOM’dan sözleşme ya da sözleşme benzeri taleplerde bulunulamaz.

(2) Telif Hakkı

Bu web sitesinde yayınlanan içerikler ve eserler telif hakkı kanunlarıyla korunmuştur. Alman telif hakkı tarafından izin verilmeyen her kullanım için önceden ilgili yazarın ya da telif sahibinin yazılı izninin alınması gerekir. Bu özellikle veri bankalarındaki ya da diğer elektronik medyalardaki ve sistemlerdeki içeriklerin çoğaltılması, işlenmesi, çevirisi, depolanması, düzenlenmesi ya da yayınlanması için geçerlidir. Burada üçüncü tarafların içerikleri ve katkıları bu şekilde belirtilmiştir. Belli içeriklerin ya da komple sayfaların ticari amaçlı olarak izinsiz çoğaltılması ya da yayılmasına izin verilmez ve cezalandırılır.

TIMOCOM web sitesine verilen linkler her zaman memnuniyetle karşılanır ve web sitesinin sağlayıcısının onayını gerektirmez. Bu web sitesinin yabancı web sitelerinde gösterimine ancak TIMOCOM’un onayıyla izin verilir.

(3) Geçerli Hukuk

Yalnızca Federal Almanya Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.

(4) Özel Kullanım Şartları

Bu web sitesinin belli kullanımları için özel şartlar yukarıda anılan (1) - (3) maddelerinden ayrılıyorsa, söz konusu naktada özellikle buna işaret edilir. Bu durumda söz konusu özel durumda özel kullanım şartları geçerli olur.

(5) Resimler

© Milan Noga reco - stock.adobe.com 

© Jaroslav Pachý Sr. - stock.adobe.com 

© nd3000 - stock.adobe.com 

© Art_Photo – stock.adobe.com


(6) İhbarcı Koruması

İhbarcılar anonim bir e-posta adresi üzerinden whistleblowing@timocom.com adresinden ya da mektup postalayarak bize başvurabilir.


yukarı doğru