skip navigation

Nakliye sözlüğü

Sözlük girişleri

A B C Ç D E F G H İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Şimdi aynı zamanda nakliye ve lojistik süreçlerini de kısa ve basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. İster nakliye planlaması, uygulama, ister sipariş yönetimi olsun, TIMOCOM Smart Logistics System’de ihtiyacınıza ve dijitalleşme derecenize uygun uygulamayı bulabilirsiniz.

Yield Management

Genellikle "Verim yönetimi" olarak da adlandırılır. Kontenjan belirlemeyi temel alan özel bir fiyat farklandırması söz konusudur, yani yani münferit ürünlerin belirli bir miktarı belirli bir fiyata sahiptir. Bu kontenjan dolunca, aynı mallar başka (genellikle daha yüksek) fiyatlarla kullanıma sunulur. Doğru uygulandığında Yield Management, dalgalı taleplerde de eşit bir kapasite kullanımına olanak sağlar ve belirli bir hizmet biriminin toplam verimini maksimize eder. Yield Management'ın kaynağı hava taşımacılığı sektörüdür, fakat zaman içinde taşımacılık sektöründe de uygulanmaktadır.

Sektörü içeriden tanıyın

Buraya kaydolun ve düzenli olarak, günlük iş hayatınızı kolaylaştıran ve ticari ufkunuzu genişleten önemli yazıları alın.

Bülten aboneliği

'*' işaretinin bulunduğu bütün haneler zorunludur, lütfen mutlaka doldurun.

Kayıt formunu gönderildiğinde (hemen koydolun), Veri Gizliliği Yönergeleri kabul edilmiş olur.

Bülten aboneliği:


Kişisel bilgileriniz (e-posta adresi, soyadı ve adı) bilgilerin korumalı olarak gönderilmesi için TIMOCOM GmbH'dan SC-Networks GmbH (tescil mahkemesi: Münih bölge mahkemesi, kayıt numarası: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2, 82319 Starnberg'e aktarılır. SC-Networks GmbH federal veri koruma yasasına, ayrıca TIMOCOM GmbH talimatlarına tabidir.

yukarı