Şimdi aynı zamanda nakliye ve lojistik süreçlerini de kısa ve basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. İster nakliye planlaması, uygulama, ister sipariş yönetimi olsun, TIMOCOM Smart Logistics System’de ihtiyacınıza ve dijitalleşme derecenize uygun uygulamayı bulabilirsiniz.

Uluslararası nakliye şirketi

Küreselleşme çağında, malların uzun mesafelere taşınması giderek daha da önemli oluyor. Bir uluslararası nakliye şirketi, tüm yetkiler ve yükümlülüklerle birlikte ülke sınırları dışına taşıma işlemini organize eder ve bununla birlikte sipariş sahibi ve yük taşıyıcı arasındaki bağlayıcı öğeyi oluşturur. İşin oluşması durumunda, uluslararası nakliye şirketi bir marjla navluna katılır. Teklifler, örneğin uluslararası yük borsalarından alınır. Normal taşımacılık işinde, bir uluslararası nakliye şirketi malların depolanması veya komple evrak ve gümrük işlemlerinin yapılması gibi ek lojistik hizmetleri sunar.

Sektörü içeriden tanıyın

Buraya kaydolun ve düzenli olarak, günlük iş hayatınızı kolaylaştıran ve ticari ufkunuzu genişleten önemli yazıları alın.


Bülten aboneliği

yukarı doğru