skip navigation

Şimdi aynı zamanda nakliye ve lojistik süreçlerini de kısa ve basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. İster nakliye planlaması, uygulama, ister sipariş yönetimi olsun, TIMOCOM Smart Logistics System’de ihtiyacınıza ve dijitalleşme derecenize uygun uygulamayı bulabilirsiniz.

Taşımacılık yönetimi sistemi

Bir taşımacılık yönetim sistemi (TM sistemi), nakliyeciler için bir araçtır. Nakliyeci, taşımacılık yönetim sistemi ile yükleyiciden/üreticiden aldığı siparişleri düzenleyebilir ve yönetebilir. Bununla birlikte turlar ve rotalar planlanır. Araçlarının hangi kapasitede çalıştığını her an görebilir. TM sistemi, genellikle araçların GPS cihazlarına bağlanmıştır ve bu sayede araçların yeri belirlenebilir ve araçlar takip edilebilir (izlenebilir). TM sistemi ile, dahili muhasebeyi desteklemek için hesaplar da hazırlanabilir.

Sektörü içeriden tanıyın

Buraya kaydolun ve düzenli olarak, günlük iş hayatınızı kolaylaştıran ve ticari ufkunuzu genişleten önemli yazıları alın.

Bülten aboneliği

'*' işaretinin bulunduğu bütün haneler zorunludur, lütfen mutlaka doldurun.

Kayıt formunu gönderildiğinde (hemen koydolun), Veri Gizliliği Yönergeleri kabul edilmiş olur.

Bülten aboneliği:


Kişisel bilgileriniz (e-posta adresi, soyadı ve adı) bilgilerin korumalı olarak gönderilmesi için TIMOCOM GmbH'dan SC-Networks GmbH (tescil mahkemesi: Münih bölge mahkemesi, kayıt numarası: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2, 82319 Starnberg'e aktarılır. SC-Networks GmbH federal veri koruma yasasına, ayrıca TIMOCOM GmbH talimatlarına tabidir.

yukarı