skip navigation

Nakliye sözlüğü

Sözlük girişleri

A B C Ç D E F G H İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Şimdi aynı zamanda nakliye ve lojistik süreçlerini de kısa ve basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. İster nakliye planlaması, uygulama, ister sipariş yönetimi olsun, TIMOCOM Smart Logistics System’de ihtiyacınıza ve dijitalleşme derecenize uygun uygulamayı bulabilirsiniz.

İnternet yük borsası

Günümüzde, neredeyse sadece elektronik, Web tabanlı yük borsaları bulunmaktadır. Basit yapılı sistemlerde, taşımacılık iş emirleri internet ortamında tam olarak belirtilerek ücretsiz ilanlar verilir. Portal genellikle reklamlarla finanse edilir.

Bunun dışında, belirgin şekilde daha fazla teklifin, kullanıcı dostu fonksiyonların ve servis hizmetlerinin bulunduğu, web tabanlı ve ücretli yük ve boş araç borsaları da bulunmaktadır. Kullanıcılar, giriş için önceden bir güvenlik anahtarı veya kullanıcı kodu alır. Her giriş için yazılım sunucusuna ödeme yaparlar veya aylık bir sabit ücret öderler.

Sektörü içeriden tanıyın

Buraya kaydolun ve düzenli olarak, günlük iş hayatınızı kolaylaştıran ve ticari ufkunuzu genişleten önemli yazıları alın.

Bülten aboneliği

'*' işaretinin bulunduğu bütün haneler zorunludur, lütfen mutlaka doldurun.

Kayıt formunu gönderildiğinde (hemen koydolun), Veri Gizliliği Yönergeleri kabul edilmiş olur.

Bülten aboneliği:


Kişisel bilgileriniz (e-posta adresi, soyadı ve adı) bilgilerin korumalı olarak gönderilmesi için TIMOCOM GmbH'dan SC-Networks GmbH (tescil mahkemesi: Münih bölge mahkemesi, kayıt numarası: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2, 82319 Starnberg'e aktarılır. SC-Networks GmbH federal veri koruma yasasına, ayrıca TIMOCOM GmbH talimatlarına tabidir.

yukarı