skip navigation

Nakliye sözlüğü

Sözlük girişleri

A B C Ç D E F G H İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Şimdi aynı zamanda nakliye ve lojistik süreçlerini de kısa ve basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. İster nakliye planlaması, uygulama, ister sipariş yönetimi olsun, TIMOCOM Smart Logistics System’de ihtiyacınıza ve dijitalleşme derecenize uygun uygulamayı bulabilirsiniz.

Depo borsası

Web tabanlı depo borsası, bir depo arama motorudur. Bu borsa aracılığıyla, boştaki depolara ve depo alanlarına aracılık edilir. Hizmet sunucular, platformu ilgili tüm bilgilerle birlikte serbest kapasitelerini düzenlemek için kullanılır. Malı olan fakat yeterli ve/veya uygun lojistik alanına sahip olmayan şirketler, bir borsa aracılığıyla lojistik alan ihtiyaçlarını karşılayabilir. Hedefe yönelik bir arama, depolanacak mala yeterli düzeyde uygun sonuçlar verir. Kullanıcı, bu amaçla depo türü, büyüklüğü veya yeri gibi depo kullanımı temelinde istediği kriterleri arama motoruna girer. Temel alınan sistem, kayıtlı boş depo kapasiteleri teklifi ve talep arasındaki uyuşmaları hesaplar. Web tabanlı bir depo borsası yardımıyla şirketler olası depo sıkıntılarını hızlı ve esnek şekilde giderebilir. Diğer taraftan, boşta bekleme süreleri önlenebilir ve kapasiteler daha iyi kullanılabilir. Depo borsasında uygun çözümleri bulma şansı, teklif havuzu ne kadar büyük ve kapsamlı olursa o oranda yüksek olur. Depo alanlarına sadece taşımacılık ve lojistik şirketleri ihtiyaç duymaz, bir depo borsası diğer sektörler için de ilginçtir.

Sektörü içeriden tanıyın

Buraya kaydolun ve düzenli olarak, günlük iş hayatınızı kolaylaştıran ve ticari ufkunuzu genişleten önemli yazıları alın.

Bülten aboneliği

'*' işaretinin bulunduğu bütün haneler zorunludur, lütfen mutlaka doldurun.

Kayıt formunu gönderildiğinde (hemen koydolun), Veri Gizliliği Yönergeleri kabul edilmiş olur.

Bülten aboneliği:


Kişisel bilgileriniz (e-posta adresi, soyadı ve adı) bilgilerin korumalı olarak gönderilmesi için TIMOCOM GmbH'dan SC-Networks GmbH (tescil mahkemesi: Münih bölge mahkemesi, kayıt numarası: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2, 82319 Starnberg'e aktarılır. SC-Networks GmbH federal veri koruma yasasına, ayrıca TIMOCOM GmbH talimatlarına tabidir.

yukarı