skip navigation

Nakliye sözlüğü

Sözlük girişleri

A B C Ç D E F G H İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Şimdi aynı zamanda nakliye ve lojistik süreçlerini de kısa ve basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. İster nakliye planlaması, uygulama, ister sipariş yönetimi olsun, TIMOCOM Smart Logistics System’de ihtiyacınıza ve dijitalleşme derecenize uygun uygulamayı bulabilirsiniz.

Üretim

Üretim kavramı altında, malların ve hizmetlerin meydana getirilmesi ve imalatı ve de yapımı anlaşılmaktadır.Üretim, bir ürünün geliştirilmesinden satışına kadar süren bir iş sürecidir.Bu süreç, imalat veya yapım süreci olarak görülebilir. Üretimde imalat dendiğinde teknik hususlar ön plandadır, çünkü ham maddeler ve hazır ürünler (üretim faktörleri) temin edilmekte ve işlenmektedir. Yapım sürecine bakıldığında, ürünlerin türü ve miktarı gibi ekonomik sorular da işin içine girmektedir. Üretim, üretim faktörlerinden ve bunların ürün içinde meydana getirilmesinden oluşan çok sayıda kombinasyonun bir sürecidir.

Sektörü içeriden tanıyın

Buraya kaydolun ve düzenli olarak, günlük iş hayatınızı kolaylaştıran ve ticari ufkunuzu genişleten önemli yazıları alın.

Bülten aboneliği

'*' işaretinin bulunduğu bütün haneler zorunludur, lütfen mutlaka doldurun.

Kayıt formunu gönderildiğinde (hemen koydolun), Veri Gizliliği Yönergeleri kabul edilmiş olur.

Bülten aboneliği:


Kişisel bilgileriniz (e-posta adresi, soyadı ve adı) bilgilerin korumalı olarak gönderilmesi için TIMOCOM GmbH'dan SC-Networks GmbH (tescil mahkemesi: Münih bölge mahkemesi, kayıt numarası: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2, 82319 Starnberg'e aktarılır. SC-Networks GmbH federal veri koruma yasasına, ayrıca TIMOCOM GmbH talimatlarına tabidir.

yukarı