skip navigation

Nakliye sözlüğü

Sözlük girişleri

A B C Ç D E F G H İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Şimdi aynı zamanda nakliye ve lojistik süreçlerini de kısa ve basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. İster nakliye planlaması, uygulama, ister sipariş yönetimi olsun, TIMOCOM Smart Logistics System’de ihtiyacınıza ve dijitalleşme derecenize uygun uygulamayı bulabilirsiniz.

Çevre koruması

"Çevre koruması" koruması kavramı altında, çevreye zararlı etkilerin önlenmesi ve ortaya çıkan hasarların tamamen veya en azından kabul edilebilir bir ölçüde geri alınması için uygun olarak tüm önlemler bir araya getirilmiştir. Taşımacılık sektöründe çevre koruması, öncelikle emisyon korumasıdır. Tam kapasiteyle çalışan araçlar boş seyirleri ve bununla birlikte anlamsız egzoz gazı emisyonlarını önlediği için, çevre korumasına katkıda bulunmuş olursunuz. Boş seyirlerin önlenmesine yönelik çok verimli bir araç, yük borsalarıdır.

Sektörü içeriden tanıyın

Buraya kaydolun ve düzenli olarak, günlük iş hayatınızı kolaylaştıran ve ticari ufkunuzu genişleten önemli yazıları alın.

Bülten aboneliği

'*' işaretinin bulunduğu bütün haneler zorunludur, lütfen mutlaka doldurun.

Kayıt formunu gönderildiğinde (hemen koydolun), Veri Gizliliği Yönergeleri kabul edilmiş olur.

Bülten aboneliği:


Kişisel bilgileriniz (e-posta adresi, soyadı ve adı) bilgilerin korumalı olarak gönderilmesi için TIMOCOM GmbH'dan SC-Networks GmbH (tescil mahkemesi: Münih bölge mahkemesi, kayıt numarası: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2, 82319 Starnberg'e aktarılır. SC-Networks GmbH federal veri koruma yasasına, ayrıca TIMOCOM GmbH talimatlarına tabidir.

yukarı