Basın Bildirileri

Burada TIMOCOM şirketi, müşterilerimiz ve sektör hakkındaki konularla alakalı tüm güncel basın bilgilerini bulabilirsiniz.

BT ve hizmet uzmanı Polonya’daki pazar stratejisini yeniden düzenliyor ve yeni, merkezi bir noktada varlığını önemli ölçüde genişletmeyi planlıyor. Böylece Polonya bundan sonra Avrupa lojistiğinin dijital dönüşümü için stratejik açıdan önemli pazar olarak daha fazla odak noktası olacak. 

Daha fazlasını okuyun >

Erkrath, 14.03.2019 – TIMOCOM büyümeye devam ediyor. Smart Logistics System’in işletmecisi geçtiğimiz yıl yalnızca navlun borsasında daha fazla hareket görmekle kalmadı. Avrupa çapında faaliyet gösteren BT şirketi 2018 yılında en büyük atılımı, lojistik sahasında sipariş yönetiminin dijitalleştirilmesi amaçlı uygulamalarla yaptı.

Daha fazlasını okuyun >

Erkrath, Almanya, 4.7.2017 – ETM-Verlag okuyucuları tercihlerini yaptı: IT uzmanı TimoCom, 21 Haziran akşamı, Lugwigsburg'taki resmi ödül töreninde 9. kez "Yük borsaları" kategorisinde Best Brand ödülünü aldı. Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformu sunucusu, ek olarak yeni "Lojistik platformları" kategorisinde 3.'lük ödülünü de kazandı. TimoCom, gecenin sonunda dünyanın önde gelen şirketleri "Bosch" ve "Daimler" ile birlikte kürsüye çıktı.

Daha fazlasını okuyun >

Erkrath, 9.5.2017 – Sır açığa çıktı: TimoCom, Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformunu yeni bir uygulama ile genişletiyor! TC Transport Order®, yaz dönemindeki lansmanından itibaren 120.000'in üzerindeki TimoCom kullanıcısının işlemleri platform üzerinde tamamen dijital olarak yapmasına olanak sağlayacak. TimoCom, bu kilometre taşı ile müşterileri için dijital proses optimizasyonu alanında temel bir katma değer yaratıyor.

Daha fazlasını okuyun >

Erkrath, 24.4.2017 – Geçtiğimiz 19 Nisan Çarşamba günü TimoCom taşımacılık platformunda alınan tarihi düzeyde 766.620 uluslar arası boş araç ve yük teklifi, ekonominin iyileştiğine dair belirgin bir işaret. Bu, geçtiğimiz 20 yıl içinde bir günde kaydedilen en yüksek teklif sayısı. TimoCom taşımacılık platformunda tüm Avrupa'dan 110.00'in üzerinde kullanıcıya her gün boş kapasiteler ve yükler sunuyor. Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformunun teklif düzeyi, karayolu taşımacılık pazarındaki güncel durumu yansıtıyor

Daha fazlasını okuyun >

Erkrath, 12.04.2017 – Yük alıcıları, nakliyeciler ve yük taşıyıcılar, yük ve boş araç teklif etmek veya aramak için her gün TimoCom taşımacılık platformundan faydalanıyor. Fakat birçok kullanıcı tüm fonksiyonların sadece küçük bir kısmını biliyor. Bu nedenle işlerinden daha fazlasını yaratma fırsatını kaçırıyorlar. TimoCom'un yeni "Update Pool" Servis Blog'u bu konuda yardımcı oluyor.

Daha fazlasını okuyun >

Erkrath, 04.01.2017 – Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformu geçtiğimiz yıl çok önemli bir karar aldı: Platformu dijital katma değerlerle donatmak. Söyledik ve yaptık. Geçtiğimiz Eylül ayından itibaren, 36.000'in üzerinde müşteri, dokümanları için yükleme ve indirme fonksiyonundan faydalanabiliyor. 

Daha fazlasını okuyun >

Erkrath, 13.10.2016 – IT hizmet sağlayıcısı TimoCom, Hannover'deki 66. IAA Nutzfahrzeuge fuarına katıldı. Taşımacılık, lojistik ve mobilite alanlarında dünyanı önden gelen fuarında, Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformunun dijital lojistik geleceğe hazır olduğu hızlı şekilde anlaşıldı. 

Daha fazlasını okuyun >

Erkrath, 21.09.2016 – Taşımacılık ve lojistik sektöründe giderek daha sık kullanılan ve yakında hem söz dağarcığından, hem de şirketlerden ayrı düşünülemeyecek 15 harfli bir sözcük var. "Dijitalleştirme"'den bahsediyoruz. Bu sözcükle yollarda giderek daha çok karşılaşılıyor. Kendi rekabet yeteneğini güvence altına almak için şirketlerin artık kendi proseslerini optimize etmesi gerekiyor. 110.000'in üzerinde kullanıcısını desteklemek için, IT hizmet sağlayıcısı TimoCom kendi taşımacılık platformunu önemli bir fonksiyonla genişletti: Belgeler için yükleme ve indirme fonksiyonu.

Daha fazlasını okuyun >

Erkrath, 08.09.2016 – Güzergah planlama ve sefer maliyeti hesaplama fonksiyonunun takip uygulaması ile genişletilmesinden üç yıl sonra, TimoCom, Webbase ile 200. Telematik sistemi servis sağlayıcısını aktive ediyor. IT hizmet sağlayıcısı; tüm Avrupalı müşteriler için bütün bölgeyi kapsayan bir olanak sunma, taşımacılık platformu dahilinde araçlarınızın durumunu çağırma ve aktarılan bilgileri hızlı ve kolay şekilde sipariş sahibine iletme hedefine büyük bir adım daha yaklaşıyor.

Daha fazlasını okuyun >

Erkrath, 10.08.2016 – TimoCom taşımacılık barometresi, Avrupa taşımacılık pazarı için 2. çeyrekte hafif bir yük fazlası gösteriyor. TimoCom, ilkbahar ayları için 52:48'lik bir yük-boş araç oranı hesabı yaptı. Münferit aylarda tabi ki belirgin dalgalanmalar oldu.

Daha fazlasını okuyun >

Erkrath, 27.06.2016 – Artık resmileşti: TimoCom, bu yılda yük borsaları kategorisinde "En İyi Marka" ödülü ile ödüllendirildi. lastauto omnibus ve FERNFAHRER okuyucuları, her yıl en iyi ticari araçlar ve en iyi markalar için oy kullanıyor.trans aktuell ETM Yayıncılık tarafından hayata geçirilen bu ödül, taşımacılık sektörü için yenilikçi ürünlerin ve servis hizmetlerinin geliştirilmesi sırasındaki kullanımı ödüllendiriyor. TimoCom Pazarlama Müdürü Christof Thesinga, Stuttgart'taki resmi ödül dağıtımında verilen ödülü hakkında şunları söyledi: ""En İyi Marka" ödülü, bizim için büyük bir onur ve böyle kalacak. Çünkü çalışanlarımızın yaptığı işin beğenildiğinin bir teyidi. Fakat bu yıl, aynı zamanda direkt bir müşteri teması olduğuna dahil işaret de."

Daha fazlasını okuyun >

Basın irtibat

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

yukarı

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum. Daha çok bilgi için