Bir bakışta tüm yenilikler

Güncel basın bildirileri

23.10.2019

Breslau’da yeni şube: TIMOCOM uluslararası düzeyde büyüyor ve Polonya’daki varlığını stratejik olarak genişletiyor

BT ve hizmet uzmanı Polonya’daki pazar stratejisini yeniden düzenliyor ve yeni, merkezi bir noktada varlığını önemli ölçüde genişletmeyi planlıyor. Böylece Polonya bundan sonra Avrupa lojistiğinin dijital dönüşümü için stratejik açıdan önemli pazar olarak daha fazla odak noktası olacak. 

Daha fazlasını okuyun >
14.03.2019

TIMOCOM’dan iki haneli büyüme: Gelişmenin Motoru Olarak Nakliyat Dünyası için Dijital Çözümler

Erkrath, 14.03.2019 – TIMOCOM büyümeye devam ediyor. Smart Logistics System’in işletmecisi geçtiğimiz yıl yalnızca navlun borsasında daha fazla hareket görmekle kalmadı. Avrupa çapında faaliyet gösteren BT şirketi 2018 yılında en büyük atılımı, lojistik sahasında sipariş yönetiminin dijitalleştirilmesi amaçlı uygulamalarla yaptı.

Daha fazlasını okuyun >
04.07.2017

Best Brand 2017: TimoCom, ETM ödülünü kazandı

Erkrath, Almanya, 4.7.2017 – ETM-Verlag okuyucuları tercihlerini yaptı: IT uzmanı TimoCom, 21 Haziran akşamı, Lugwigsburg'taki resmi ödül töreninde 9. kez "Yük borsaları" kategorisinde Best Brand ödülünü aldı. Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformu sunucusu, ek olarak yeni "Lojistik platformları" kategorisinde 3.'lük ödülünü de kazandı. TimoCom, gecenin sonunda dünyanın önde gelen şirketleri "Bosch" ve "Daimler" ile birlikte kürsüye çıktı.

Daha fazlasını okuyun >

Medya

TIMOCOM hakkında ve TIMOCOM tarafından hazırlanan metinleri görsel olarak desteklemek için TIMOCOM medya kütüphanesinden yararlanabilirsiniz. Resimleri ve dokümanları; indirme için "Branş", "Kampanyalar", "Şirketler" ve "Platform/Servisler" olmak üzere dört kategoride hazır tutuyoruz. Örn. dillere göre şeklindeki diğer filtre olanakları, Mediathek'i sezgisel olarak kullanmanıza olanak sağlıyor.

Medya kütüphanesine git

Basın irtibat

TIMOCOM GmbH
şirket iletişimi
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

yukarı

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum. Daha çok bilgi için