09.05.2017

Yeni TC Transport Order® uygulaması ile TimoCom

Taşımacılık platformu, işlem platformuna dönüşüyor

(1)

Erkrath, 9.5.2017 – Sır açığa çıktı: TimoCom, Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformunu yeni bir uygulama ile genişletiyor! TC Transport Order®, yaz dönemindeki lansmanından itibaren 120.000'in üzerindeki TimoCom kullanıcısının işlemleri platform üzerinde tamamen dijital olarak yapmasına olanak sağlayacak. TimoCom, bu kilometre taşı ile müşterileri için dijital proses optimizasyonu alanında temel bir katma değer yaratıyor.

İş ortakları, yeni uygulama ile ilk kez taşımacılık iş emri işlemlerini direkt olarak TimoCom platformu dahilinde gerçekleştiriyor; bu sayede, iş veren ve işi alan arasındaki dijital ağ bağlantısı ciddi oranda daha verimli hâle geliyor. "TC Transport Order®'ın lansmanı,  taşımacılık platformundaki dijital gelişime yön verici bir katkıda bulunuyor. Müşterilerimiz için bunun anlamı, tamamen dijital süreçler ve her şeyden önce belirgin zaman kazancı ve ortam kesintilerinin önlenmesi sayesinde belirgin şekilde zaman kazanı ve yüksek proses gideri tasarrufudur." TimoCom Şirket Sözcüsü Gunnar Gburek'in bu konudaki açıklaması bu şekildeydi.

Taşımacılık işlerini dijital olarak talep edin ve iş emirlerini merkezi olarak yönetin
TC Transport Order®'daki taşımacılık talebi ile iş verenler, taşımacılık işlerini gerçek zamanlı olarak ve günlük güncel fiyatlarla aynı anda birden çok iş ortağından talep edebiliyor. Daha sonra, aldıkları tüm teklifler arasında kendileri için en uygun olan teklifi kolayca seçiyorlar. Potansiyel hizmet sağlayıcılar, somut şekilde alınan taleplerle ek iş fırsatına sahip oluyor. İşle ilgili işlemler, "dijital el sıkışma" ile daha sonra TC Transport Order® 'daki iş emri yönetiminde gerçekleştiriliyor. Burada, her iki iş ortağı da tüm taşımacılık iş emirlerine ve bu iş emirlerinin durumuna genel bakış sahibi. Bu iş emirlerini, istedikleri zaman kendi organizasyonları adına TimoCom platformunda yönetebiliyorlar. Bunun dışında, TimoCom kullanıcıları artık kendileri ile ilgili işlemler için yine aynı şekilde taşımacılık platformu dahilinde direkt olarak bilgilendirmeler de alıyor.

TC Transport Order®, Temmuz başında yük taşıyıcılar, nakliyeciler ile yükleme yapan şirketler arasındaki iş akışlarını önemli şekilde optimize edecek ve bununla birlikte, TimoCom taşımacılık platformu ile günlük çalışmada yeni bir rüzgâr esecek.

Basın açıklamasını indir
yukarı doğru