12.04.2017

TimoCom'un yeni Servis Blog'u kullanıcıların gözünü açıyor

Taşımacılık platformu hakkında öneriler ve ipuçları artık TimoCom Update Pool'de

(2)

Erkrath, 12.04.2017 – Yük alıcıları, nakliyeciler ve yük taşıyıcılar, yük ve boş araç teklif etmek veya aramak için her gün TimoCom taşımacılık platformundan faydalanıyor. Fakat birçok kullanıcı tüm fonksiyonların sadece küçük bir kısmını biliyor. Bu nedenle işlerinden daha fazlasını yaratma fırsatını kaçırıyorlar. TimoCom'un yeni "Update Pool" Servis Blog'u bu konuda yardımcı oluyor.

Kim taşıma platformunun tüm potansiyeli kullanırsa, günde önemli ölçüde daha fazla zaman kazandırır ve daha fazla satış yapar. "Gunnar Gburek, Şirket Sözcüsü TimoCom, söylüyor. Bu konuda artık TimoCom'un "Update Pool" Servis Blog'undan hızlı yardım alınabiliyor. IT hizmet sağlayıcısı, bu sayfada tüm yeniliklerin yanında taşımacılık platformunun temel esaslarını da bir bakışta açıklıyor. Uygulamadan ekran görüntülerini içeren adım-adım kılavuzların yanında, kullanıcılar kısa video eğitimlerini de izleyebilir. "Update Pool" adı, Gburek'e göre tam olarak Servis Blog'unun amacını tanımlıyor: "Sayfa, taşımacılık platformunun kullanımı hakkındaki yardımcı bilgilerden oluşan bir havuz içeriyor; bu bilgilerle kullanıcılar her zaman güncel kalıyor."

En üst müşteri istekleri programda

Birçok güncelleştirme, TimoCom müşterilerinin uygulama sokulmuş iyileştirme istekleri. Bu sayede müşteriler kendi çalışma araçlarını birlikte tasarlıyor. Hedefe daha yönelik bir arama, daha iyi bir güzergah planlaması veya şablonlar oluşturmak fark etmez: Update Pool'deki ek bilgi ile TimoCom kullanıcıları taşımacılık işlerini daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli şekilde halledebiliyor. Örnek olarak, üretim ve ticaret alanındaki iş verenler, yükleme ve boşaltma yerlerini belirterek yük tekliflerini daha ayrıntılı şekilde açıklayabilir. Bu sayede, bir yük taşıyıcısı bir taşıma işini gerçekleştirebilip gerçekleştiremeyeceğini hemen bilebilir. Telefonda soru sormasına gerek kalmaz ve uygun işi daha hızlı bulur. Taşımacılık platformunda her gün verilen yarım milyona yakın yük ve boş araç teklifte, bu doğruluk büyük bir fark yaratıyor. Müşterilerden gelen geri bildirimlerden ilham aldığımız diğer bir iyileştirme de özel bir tarih veya zaman aralığı için boş araç ve yük arama özelliğidir. Bu sayede, müşteriler artık tek bir arama sorusuyla tüm haftayı planlayabiliyor. Bu şekilde çok zaman alan münferit sorulara gerek kalmıyor.

Bir bakışta güncelleştirmeler, fonksiyonlar, temel esaslar

Yeni fonksiyonların nerede bulunabileceğini ve bu fonksiyonların doğru şekilde nasıl kullanılacağını, TimoCom müşterileri ve platformla ilgilenenler artık düzenli olarak updatepool.timocom.com adresinde kısa ve özet şeklinde öğrenebiliyor.

TimoCom hakkında ayrıntılı bilgileri www.timocom.com.tr ve updatepool.timocom.com adreslerinde bulabilirsiniz.

Basın açıklamasını indir
yukarı doğru