13.10.2016

TimoCom Taşımacılık Platformu değişiyor

IAA Nutzfahrzeuge 2016: Dâhiyane dijital

(1)

Erkrath, 13.10.2016 – IT hizmet sağlayıcısı TimoCom, Hannover'deki 66. IAA Nutzfahrzeuge fuarına katıldı. Taşımacılık, lojistik ve mobilite alanlarında dünyanı önden gelen fuarında, Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformunun dijital lojistik geleceğe hazır olduğu hızlı şekilde anlaşıldı. 

TimoCom yılın öne çıkan özelliği
IAA 2016'nın sloganı "Fikirler bizi harekete geçirir" idi. TimoCom, bu temel düşünceyi benimsedi ve başlangıçta spekülasyonu yapılan yeniliği Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformunda özel olarak tanıttı: Şirket dizinine entegre edilen ve sıkça talep edilen belgeler için kullanılan yükleme ve indirme fonksiyonu, faks ve e-posta ile belge göndermeyi geçmişte bırakıyor. TimoCom, "Dokümanlar" ile yeni bir dönüm noktası yarattı, çünkü dijitalleşme mega trendi bu yılın önemli fuar konularından biriydi.

Taşımacılık ve lojistik sınırsızdır
Yaklaşık çeyrek milyon kişilik yüksek ziyaretçi ilgisinin yanında, bu yıl başka bir şey daha gözlemlendi: IAA, şimdiye kadar hiç olmadığı düzeyde uluslar arasıydı. 215.000 teknik ziyaretçinin yaklaşık üçte biri yurtdışı kaynaklıydı - tüm stand ziyaretçileriyle ev ortamında sohbet eden, zengin dilli TimoCom fuar ekibi için sevindirici bir gelişme. Şirket sözcüsü Marcel Frings bu konuyu daha ayrıntılı şekilde açıklıyor: "Yeni bağlantılar kurmak ve bu bağlantılara kendi ana dillerinde TimoCom platformunun avantajlarını açıklamak ve müşterilerimizi Lojistik 4.0 yolunda aktif olarak desteklemek, Avrupa genelindeki taşımacılık platformu olarak bizim için en önemli konu".

TimoCom taşımacılık platformu, taşımacılık işine katılan herkes için bir katma değer sunuyor. Hannover'deki yük taşıyıcılar, nakliyeciler ve üretim ve ticaret şirketleri, TimoCom fuar standındaki yılın sektörel özelliğinden etkilendi.

Basın açıklamasını indir
yukarı doğru