18.07.2016

TimoCom ilan fonksiyonu BME kalite damgasını taşımaya devam ediyor

Uzun süreli taşımacılık siparişleri ödüllendirildi

(2)

Erkrath, 18.07.2016 – TimoCom'un online ilan fonksiyonu, 24.06.2016 tarihinde BMEnet GmbH, Gesellschaft des Bundesverbandes Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik e.V. tarafından bir kez daha "Yük satın alma" kalite damgasıyla ödüllendirildi. Web tabanlı ilan fonksiyonu, dördüncü kez sektörel birliği kalite testinden başarıyla geçmiş oldu. Bununla birlikte TimoCom Soft- und Hardware GmbH, "Yazılım ve platform" alanında sertifikalı bir şirket olarak kabul ediliyor ve taşımacılık platformunun kalitesi anlamına geliyor. 

Düzenli yük ilanları ve katma değeriniz
TimoCom taşımacılık platformu dahilinde, yükleme yapan şirketler ve nakliyeciler tüm Avrupa'daki taşımacılık hizmet sağlayıcılara uzun vadeli yük siparişleri veriyor. Bu sırada, 36.000'in üzerinde kontrol edilmiş şirketten oluşan bir lojistik ağa erişiyorlar. Düzenli taşımacılık işlerisayesinde TimoCom müşterileri ek iş olanakları, daha fazla planlama güvenliği ve etkin bir nakliye filosu kullanımı şansından yararlanıyor. Bunun dışında, ilan fonksiyonu pazar fiyatlarının belirlenmesi ve katılımcıların kendi analizlerini yapması konusunda da yardımcı bir enstrüman olarak görev görüyor. Sabit siparişler, taşımacılık işinin daha ekonomik ve etkili olmasını da sağlıyor. 

Kontrol edilmiş kalite standartlarının işareti olan BMEnet kalite damgası
BMEnet GmbH, kalite testi geçildikten sonra, satın alma ve lojistik işlemlerinin optimizasyonunu sağlayan birleştirici yazılım ve platform çözümlerine veriliyor. Test, açık ve net bir şekilde tanımlanmış kriterleri içeren, standartlaştırılmış ve tarafsız kriter kataloglarına dayanıyor. Başarılı bir sertifikalandırma ile birlikte bu kalite damgası, yazılım üreticilerinin seçiminde güven ve sektörde şeffaflık sağlıyor.

Kullanıcılar, test edilmiş kalite standartlarına sahip yazılım temin etme güvenliğine sahip oluyor. Diğer taraftan, ödüllü tedarikçiler müşterilerine ürünlerinin kalitesini ispatlayabiliyor.

Basın açıklamasını indir
yukarı doğru