04.07.2017

Best Brand 2017: TimoCom, ETM ödülünü kazandı

Çift, daha iyidir: IT uzmanı, aldığı iki ödüle seviniyor

(1)

Erkrath, Almanya, 4.7.2017 – ETM-Verlag okuyucuları tercihlerini yaptı: IT uzmanı TimoCom, 21 Haziran akşamı, Lugwigsburg'taki resmi ödül töreninde 9. kez "Yük borsaları" kategorisinde Best Brand ödülünü aldı. Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformu sunucusu, ek olarak yeni "Lojistik platformları" kategorisinde 3.'lük ödülünü de kazandı. TimoCom, gecenin sonunda dünyanın önde gelen şirketleri "Bosch" ve "Daimler" ile birlikte kürsüye çıktı.

ETM ödülü, taşımacılık ve lojistik sektörü için yenilikçi ürünlerin ve servis hizmetlerinin geliştirilmesi sırasındaki kullanımı ödüllendiriyor. eurotransport.de, lastauto omnibus, trans aktuell ve FERNFAHRER dergilerinin toplam 11.413 okuyucusu oy kullandı ve tercihleri aynı yöndeydi: TimoCom, bir kez daha "Yük borsaları" kategorisinde Best Brand oldu. ETM okuyucu seçimi bu yıl TimoCom için daha da başarılıydı, çünkü IT uzmanı, yeni "Lojistik platformları" kategorisinde 3.'lük ödülünü de kazandı. Bu özel ödülün netleştirdikleri: Müşteriler, TimoCom'un taşımacılık lojistiğindeki dijitalleştirmeye katkıda bulunduğunu ve lojistik zincirindeki tüm katılımcıların çeşitli gerekliliklerini karşıladığını anladı. TimoCom pazarlama müdürü Pélagie Mepin, Ludwigsburg'taki sarayda ETM ödülünü aldı: "Ödül, TimoCom platformunu müşterilerimiz ve kişisel ihtiyaçları anlamında daha da geliştirdiğimizi ve optimize ettiğimizi teyit ediyor. Yeni "Lojistik platformları" kategorisindeki ödül, salt bir yük borsasından, taşımacılık sektörünün tüm katılımcıları için yardımcı uygulamalarla birlikte bütünsel bir taşımacılık platformuna başarıyla geçtiğimizin bir kanıtı. Bu noktada, ETM okuyucularına ve sadık TimoCom müşterilerine bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum!"

TimoCom yeniliği "TC Transport Order®"
Yenilikçi ürünler ve servis hizmetlerini uygun şekilde geliştirerek, Temmuz başından itibaren "TC Transport Order®"'ı taşımacılık platformunda kullanıma sunuyoruz. Yeni uygulama, taşımacılık iş emirlerini dijitalleştiriyor ve 120.000'in üzerindeki kullanıcının işlemleri direkt olarak TimoCom platformu üzerinde tamamen dijital olarak yapmasına olanak sağlıyor.

Basın açıklamasını indir
yukarı doğru