28.07.2016

8. kez en iyi marka TimoCom

Erkrath'lı IT şirketi, ETM Yayıncılığın okuyucu anketindeki yük borsaları kategorisini kazandı.

(1)

Erkrath, 27.06.2016 – Artık resmileşti: TimoCom, bu yılda yük borsaları kategorisinde "En İyi Marka" ödülü ile ödüllendirildi. lastauto omnibus ve FERNFAHRER okuyucuları, her yıl en iyi ticari araçlar ve en iyi markalar için oy kullanıyor.trans aktuell ETM Yayıncılık tarafından hayata geçirilen bu ödül, taşımacılık sektörü için yenilikçi ürünlerin ve servis hizmetlerinin geliştirilmesi sırasındaki kullanımı ödüllendiriyor. TimoCom Pazarlama Müdürü Christof Thesinga, Stuttgart'taki resmi ödül dağıtımında verilen ödülü hakkında şunları söyledi: ""En İyi Marka" ödülü, bizim için büyük bir onur ve böyle kalacak. Çünkü çalışanlarımızın yaptığı işin beğenildiğinin bir teyidi. Fakat bu yıl, aynı zamanda direkt bir müşteri teması olduğuna dahil işaret de."

İletişimsel ve şeffaf

Thesinga'ya göre IT şirketinin seçilme nedenlerinden biri, müşterilerle direkt iletişim. 50'nin üzerinde uluslar arası çalışan, platformun fonksiyonları hakkında her gün 2.000'in üzerinde TimoCom kullanıcısı ile konuşuyor ve taşımacılık işi hakkındaki sorularını yanıtlıyor. TimoCom'un Facebook sayfası, Sosyal Medya alanındaki en önemli dijital kanal haline geldi; çünkü bu sayfa, müşterilerle gerçek zamanlı temasa olanak sağlıyor. Pazarlama profesyoneline göre, "Hiçbir şey geri bildirime verilen direkt ve kişisel tepkiden daha inandırıcı olamaz." "Sosyal Medya ekibimiz, müşterilerimizden taşımacılık platformunun belirli konuları hakkındaki düşüncülerini aktif olarak öğreniyor."

 

Bu direkt alışveriş sadece müşteriler açısından çok motive edici değil ve markadan genel memnuniyeti de arttırmıyor, aynı zamanda kurumsal felsefemizin bir parçası ve bununla birlikte çalışanlar için son derece doğal bir şey. Bu nedenle, bir TimoCom çalışanının seçimden önce olası bir yeni zafer için giysileriyle birlikte 5 metre yükseklikten havuza atlama sözü vermesine şaşırmamak gerekir. Vaadin kurallara uygun şekilde yerine getirildiğine artık inanabiliriz - TimoCom'un Facebook sayfasından da zaten anlaşılıyor.

 

TimoCom hakkında ayrıntılı bilgileri www.timocom.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

 

Basın açıklamasını indir
yukarı doğru