skip navigation

Boş araç ve yük borsaları arasında pazar lideri

TIMOCOM yük borsası sayesinde spot piyasada hızlı ve verimli hareket edersiniz. İster nakliyat hizmeti sağlayıcısı olun, ister işveren: Burada, aradığınız iş ortağını bulacaksınız Avantajlarınız: Yeni iş olanakları, artan cirolar ve daha az boş yolculuktan kazanç sağlayacaksınız. Kurye ekspres paket hizmetleri (KEP) için verdiğimiz özel tekliflerden de yararlanın ya da nakliyat barometresi uygulamamız yoluyla mobil olarak yük ve boş araç bulun.

Kolayca Yük Bulun

Yük borsasında şu anda tüm Avrupa’dan 135.000’in üzerinde kullanıcı tarafından her gün 750.000 adede kadar uluslararası boş araç ve yük teklifi verilmektedir. Burada herkese uygun bir şey var. İster yük taşıyıcısı, nakliye şirketi, ister üretim ve ticaret alanında çalışan bir şirket olun.

Yük borsası; kolayca yük bulun

Hızlı Araç Girin

Kullanıcı dostu araç girişi yoluyla iş alan olarak boş araç tekliflerini, araç tipi, hacim/ağırlık, tarih, aracın hedefi gibi bilgilerle birlikte girebilirsiniz. Bu şekilde hem boş yolculukları, hem de gereksiz masrafları önleyebilirsiniz. Potansiyel işverenler teklifinize tıklayarak sizinle bağlantı kurabilir.

Yük borsası; hızla araç girin

Akıllıca Yük Sunun

Yük girişi ve yüklere toplu bakış üzerinden her tür malı hem bulabilir, hem de verebilirsiniz. İş veren olarak boyutu, tür, ağırlık, çıkış ve varış noktasını mümkün olduğunca ayrıntılı şekilde açıklayın. Bu sayede, yük arayanların ihtiyaçlarınızı daha doğru şekilde öğrenmesini kolaylaştırabilir ve sizinle daha hızlı iletişim kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllıca Yük Sunun

Güvenle Yük Seçin

Bir yük teklifinin ayrıntılı görünümde seçilen yükle ilgili ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. İşverenler tek tıklamayla iletişim verilerinizi görebilir ve potansiyel müşteri olarak doğrudan sizinle bağlantı kurabilir.

Güvenle Yük Seçin

Şimdi TIMOCOM sistemini test edin.

Ücretsiz test edin

Sorularınız mı var? Size yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarız:

+49 211 88 26 88 26

Yük ve boş Araç arama

Günde ortalama 750.000 uluslararası yük ve boş araç teklifleri. Daha azına razı olmayın.

Yük tekliflerin alıntı çıkış/varış DE

Çıkış Noktası

Varış Noktası

Uzunluk

Ağırlık

Yapısı

son güncelleştirme 2021-02-27 22:15 CET

Kapalı kullanıcı grubu (KKG)

Şirketler ve birlikler boş araç ve yük borsasında kapalı kullanıcı grupları oluşturma olanağına sahiptir. Bunlar yük borsası içinde bir tür yük ağı gibi işler ve aynı zamanda kazançlı şirket ağlarıdır.

Grup üyeleri boş araç ve yük tekliflerini önce özel olarak GBG’de, herkese açık nakliye borsasına aktarılmadan önce görebiliyor. Böylece KKG üyeleri diğer şirketlere oranla bir bilgi ve zaman avantajı elde eder ve kendilerine uygun teklifleri daha hızlı bulabilir.

Başarınızı kendiniz yönetin. Bütün TIOCOM bir uygulamada!

Tabletler ve akıllı telefonlar için uygulama. Tüm TIMOCOM’u mobil kullanın

Ödüllendirildi

Ağustos 2019; Avrupa genelinde pazar lideri konumundaki boş araç ve yük borsası TIMOCOM, "nakliyat satın alma" alanında BME kalite mührüyle ile ödüllendirildi.

Kalite mührü: BMEnet, TIMOCOM yük borsasını
yukarı