Nakliye borsaları arasında pazar lideri

Yük ve boş araç uygulaması sayesinde spot piyasada hızlı ve verimli hareket edersiniz. İster nakliyat hizmeti sağlayıcısı olun, ister işveren: Burada, aradığınız iş ortağını bulacaksınız Avantajlarınız: Yeni iş olanaklarından, artan cirolardan ve daha az boş seyahatten kazanç sağlayın. kurye ekspres paket hizmetleri (KEP) için özel tekliflermizi siz de kullanın ya da  nakliye barometresi uygulaması üzerinden yük ve boş araç bulun.


Avantajlarınız:

  • Her gün 1 milyon'e yakın uluslararası boş araç ve yük teklifine erişin
  • Pahalı boş seyahatleri önleyin
  • Hareket halindeki boş araçlarınızı ve mevcut yük aramasını paralel olarak girerek araç filonuzun doluluğunu optimal hale getirin.
  • Arama ayarlarınıza uygun teklifler sisteme girildiğinde haberdar olun.
  • Aynı anda, farklı sekmeler sayesinde anlaşılır şekilde organize edilen birden fazla aramayla çalışın
  • Tüm Avrupa’dan 156.000’den fazla potansiyel iş ortağının yardımıyla ağınızı genişletin.
  • Aynı isimli yük borsası arayüzünün kullanımı nedeniyle aktarım hatalarını azaltın.

Yük ara

Yük borsasında, her gün 1 milyon adede kadar uluslararası boş araç ve yük teklifi, şu anda tüm Avrupa’dan 156.000’den fazla kullanıcı tarafından teiklif ediliyor. Burada herkese uygun bir şey var. İster yük taşıyıcısı, nakliye şirketi, ister üretim ve ticaret alanından şirketler olsun.

 

 

Freight-exchange-Easily-find-freight
Freight-exchange-Quickly-enter-vehicles

Araç girin

Kullanıcı dostu araç girişi yoluyla yüklenici olarak boş araç tekliflerini, araç tipi, hacim/ağırlık, tarih, aracın hedefi gibi bilgilerle birlikte girebilirsiniz. Bu sayede hem boş seyirleri, hem de gereksiz giderleri önleyebilirsiniz. Potansiyel işverenler teklifinize tıklayarak sizinle bağlantı kurabilir.

Yük teklif edin

Yük girişi ve yüklere toplu bakış yoluyla her tür malı hem bulabilir hem de verebilirsiniz. İş veren olarak boyutu, tür, ağırlık, çıkış ve varış noktasını mümkün olduğunca ayrıntılı şekilde açıklayın. Bu sayede, yük arayanların ihtiyaçlarınızı daha doğru şekilde öğrenmesini kolaylaştırabilir ve sizinle daha hızlı iletişim kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Freight-exchange-Offer-freight-smartly
Freight-exchange-Securely-select-freight (1)

Teklifi seçin

Bir yük teklifinin ayrıntılı görünümde seçilen yükle ilgili ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. Sipariş verenler teklifinize tıklayarak iletişim bilgilerinizi de görüntüleyebiliyor ve potansiyel iş ortakları olarak doğrudan sizinle bağlantı kurabiliyor.TIMOCOM Challenge çerçevesinde, şirket en aktif müşteriler arasında ikinci sırada yer aldı ve böylece Obermichelbach’da kişisel koçluk almaya hak kazandı. Burada, bir taşıma siparişinin birkaç kişi tarafından nasıl işlendiği ve bir e-posta dağıtıcısı yerine bir taşıma talebinin nasıl kullanılabileceği anlaşılmıştır. Bu olanak Dittrich şirketi içerisinde biliniyordu, fakat henüz kullanılmıyordu. Uygulamada olası katma değeri belirlemek için öncelikle bir dizi taşıyıcı ile denemeler yapılacak. Yakında sevk ekibine katılacak olan yeni bir meslektaş için güncelleme havuzu özellikle öneriliyor. Diğer sevkiyatçılar da kendi eğitimlerine katkı sağlamak için öğreticileri kullanıyorlar.

Sevkiyat üçlüsünün, Erkrath'ten gelen bilişim uzmanlarından istedikleri bir görev daha vardı: TIMOCOM'un bir taşıma siparişi alıcısına e-posta göndermesini istiyorsunuz. Katılımcılardan biri “Bazı yükleniciler, TIMOCOM'un dijital sipariş işleme sistemini henüz tanımıyorlar ve bu nedenle taşıma siparişini tam olarak nerede bulabileceklerini bilmiyorlar”, diyor. E-posta daha sonra, yükleniciyi, TIMOCOM'un Akıllı Lojistik Sisteminde doğrudan taşıma siparişine yönlendiren bir bağlantıyı içerir.

Şirket geçmişi: devam eden başarı

Şirketin tarihçesi: sürdürülebilir başarı Yaklaşık 25 yıl önce Thomas Dittrich, Fürth’te şirketini kurduğunda sadece 4 aracı vardı. Şirket bugün, uluslararası müşteri kitlesi, dünya çapındaki ortakları ve 230'un üzerindeki aracıyla son derece iyi bir konumda. 25 daimi işçi ve 65 taşeron işçi, araç içi korumalı kuryelik gereksinimi veya kısa mesafe acil gönderi ayırımı yapmadan , acil gönderilerin güvenli ve mümkün olan hızlı bir biçimde gidecekleri yere ulaşmasını sağlar:

Dittrich hakkında daha detaylı bilgiyiyi eiltransporte-dittrich.de adresinde bulabilirsiniz.

Yük ve boş Araç arama

Günde ortalama 1 milyon uluslararası yük ve boş araç teklifleri. Daha azına razı olmayın.

Aktüel Yük teklifleri: Türkiye - bütün ülkeler

Tarih

Çıkış Noktası

Varış Noktası

'TR' tarafından yapılan 'TR' teklifiyle ilgilenmiyor musunuz?

son güncelleştirme 2022-07-15T13:00:00Z


'TR' tarafından yapılan 'TR' teklifiyle ilgilenmiyor musunuz?

son güncelleştirme 2022-07-15T13:00:00Z

Kapalı kullanıcı grubu (KKG)

Şirketler ve birlikler, yük ve boş araç borsasında kapalı kullanıcı grupları oluşturma olanağına sahiptir. Bunlar yük borsası içinde bir tür yük ağı gibi işler ve aynı zamanda kazançlı şirket ağlarıdır.

Grup üyeleri boş araç ve yük tekliflerini başta, herkese açık nakliye borsasına geçiş yapmadan önce özel olarak KKG’de kullanıma sunar. Bu sayede, KKG üyeleri diğer şirketlere oranla bir bilgi ve zaman avantajı elde eder ve uygun teklifleri daha hızlı bulabilir.

Bir kapalı kullanıcı grubu nedir?


Başarınızı kendiniz yönetin. Tüm sistem tek uygulamada!

Transportbarometer-App-für-Tablets-und-Smartphones-von-TimoCom
yukarı doğru