skip navigation

İş Ortaklarınız Bizde

Lojistik, doğru iş ortaklarının bir araya gelmesiyle ayakta kalır. Bu nedenle TIMOCOM sisteminde tarafsız bir lojistik ağı bulursunuz, bununla işlerinizi birinci sınıf şekilde halledersiniz. Belgelerin dijital olarak kullanıma sunulması (örneğin AB lisansı, işletme tescili, sigorta belgeleri vs.) süreç kolaylaşır, çünkü can sıkıcı e-posta ya da faks gönderimine gerek kalmaz.

İş Ortağınızı Kolayca Bulun

Tüm Avrupa’dan 45.000’den fazla kontrol edilmiş şirket arasında, tam olarak aradığınız iş ortağını bulabilirsiniz. Yükleme ve indirme fonksiyonu sayesinde, şirketinize ait, sıkça istenen belgeleri kendi firma profilinizde kullanıma sunabilir ya da başka kullanıcıların belgelerini inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

TIMOCOM şirket profilleri, ekran görüntüsü

Akıllı Profil Oluşturun

Güçlü bir firma profilinin sağladığı rekabet avantajından yararlanın ve potansiyel iş ortaklarınızın dikkatini çekin. Diğer kullanıcıların profilleri sayesinde siz de Avrupa'nın nakliyat ve lojistik sektörüne daha ayrıntılı bir bakış elde edebilir ve iş olanaklarınızı genişletebilirsiniz.

Ekran görüntüsü: Şirket profilleri: Akıllı profil oluşturun

Güvenli Bilgi

Ne kadar çok hizmet sunarsanız, potansiyel iş ortakları için o kadar cazip hale gelirsiniz. Burada bütün nakliyat olgularını ayrıntılı olarak listeleyebilir ve böylece yetkinlikleriniz konusunda kapsamlı bilgi verebilirsiniz. Yüklenen tüm dosyalar güvenli bir şekilde şifrelerinir, dolayısıyla bunların suistimal edilmesi mümkün olmaz.

Ekran görüntüsü: Şirket profilleri: Güvenli bilgi.

Hızla Fikir Edinin

Normalde gittiğiniz bağlantılar “ülke bağlantıları” kategorisine kaydedilir ve burada anlaşılır şekilde gösterilir. Olası iş ortaklarınız buradan sizin hizmet yelpazenizi öğrenir. Konforlu ve hızlı.

Ekran görüntüsü: Şirket profilleri: Hızla fikir edinin

Diğer şirketlerle başarılı ağ bağlantısı kurun!

Nakliyat ve taşımacılık şirketi olarak, kendinizi hizmet sağlayıcısı olarak tanıtırsınız ve yeni, cazip iş ortakları tarafından bulunursunuz.

Üretim ve ticaret alanlarında faaliyet gösteren bir yükleyici olarak, Avrupa'nın nakliye ve lojistik sektörüne daha ayrıntılı bir bakış elde edecek ve tek bir adresten tedarikçi havuzunuzu genişletebileceksiniz.

Şimdi TIMOCOM sistemini test edin.

Şimdi kayıt yaptırın

Sorularınız mı var? Size yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarız:

+49 211 88 26 88 26

yukarı