İş Ortaklarınız Bizde

Lojistik, doğru iş ortaklarının bir araya gelmesiyle ayakta kalır. Bu nedenle TIMOCOM sisteminde, işlerinizi birinci sınıf bir şekilde yürütebileceğiniz, tarafsız bir lojistik ağı bulursunuz. Belgelerin dijital olarak kullanıma sunulması (örneğin AB lisansı, işletme tescili, sigorta belgeleri vs.) süreç kolaylaşır, çünkü can sıkıcı e-posta ya da faks gönderimine gerek kalmaz.

Belgeleri kullanıma sunun

Tüm Avrupa’dan 55.000’den fazla kontrol edilmiş şirket arasında, tam olarak aradığınız iş ortağını bulabilirsiniz. Yükleme ve indirme fonksiyonu sayesinde, şirketinize ait, sıkça istenen belgeleri kendi firma profilinizde kullanıma sunabilir ya da başka kullanıcıların belgelerini inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

 

 

Company-profiles-Easily-find-business-partners
en-smart-logistics-system-company-profiles-smart-profile-header

Profil oluşturun

Güçlü bir firma profilinin sağladığı rekabet avantajından yararlanın ve potansiyel iş ortaklarınızın dikkatini çekin. Diğer kullanıcıların profilleri sayesinde siz de Avrupa'nın nakliyat ve lojistik sektörüne daha ayrıntılı bir bakış elde edebilir ve iş olanaklarınızı genişletebilirsiniz.

Hizmetlerinizi öne çıkarın

Ne kadar çok hizmet sunarsanız, potansiyel iş ortakları için o kadar cazip hale gelirsiniz. Burada bütün nakliyat olgularını ayrıntılı olarak listeleyebilir ve böylece yetkinlikleriniz konusunda kapsamlı bilgi verebilirsiniz. Yüklenen tüm dosyalar güvenli bir şekilde şifrelenir dolayısıyla bunların suistimal edilmesi mümkün olmaz.en-smart-logistics-system-company-profiles-services
en-smart-logistics-system-company-profiles-countries

Bağlantılar oluşturun

Normalde gittiğiniz bağlantılar “ülke bağlantıları” kategorisine kaydedilir ve burada anlaşılır şekilde gösterilir. Olası iş ortaklarınız buradan sizin hizmet yelpazenizi öğrenir. Konforlu ve hızlı.

Diğer şirketlerle başarılı ağ bağlantısı kurun.

Nakliyat ve taşımacılık şirketi olarak, kendinizi hizmet sağlayıcısı olarak tanıtırsınız ve yeni, cazip iş ortakları tarafından bulunursunuz.

Üretim ve ticaret alanlarında faaliyet gösteren bir yükleyici olarak, Avrupa'nın nakliye ve lojistik sektörüne daha ayrıntılı bir bakış elde edecek ve tek bir adresten tedarikçi havuzunuzu genişletebileceksiniz.

testimonials-becan-trans

"Biz şeffaf bir şirketiz ve herkes bunu görebilir. Bu nedenle belgelerimizi yüklüyoruz. Bu her şeyden önce yeni iş ortaklıklarında güven temin ediyor."

Bojan Bečan
Geschäftsführer
Bečan Trans d.o.o.
, TIMOCOM kimliği: 6526

testimonials-daw-trans-szarowski

"Belgelerimi yüklerken bunları diğer kullanıcılar için görünür olup olmayacağını ya da sadece kendim için olacağını belirliyorum. Böylece kontrol her zaman bendedir."

Waldi Szarowski
lojistik direktörü
Daw-Trans
TIMOCOM kimliği: 293351

testimonials-locargo-gyozo

"İndirme ve yükleme fonksiyonu ile tüm belgelerimizi firma profilimizde merkezi bir yerde saklıyoruz. Böylece daima en güncel dosyalara genel bakış sağlıyoruz."

Reisinger Győző
şirket müdürü
Locargo Kft.
TIMOCOM kimliği: 3172

testimonials-logistika-miller

"TIMOCOM'un doküman yükleme ve indirme fonksiyonu zaman ve işlerden tasarruf etmemizi sağlıyor, çünkü iş ortaklarımızdan ihtiyaç duyduklarımız doğrudan elimizde. Tabi ki bunun tersi de mümkün."

Josef Miller
Manager of international transport and forwarding
ESA s.r.o. Logistika
TIMOCOM kimliği: 99056

testimonials-v-s-t-sintic

"Çok sık kullanılan dokümanları bir kereye mahsus yükleyerek çok zaman kazanıyorum."

Valentina Šintić
yönetim kurulu sözcüsü
V.S.T. d.o.o.
TIMOCOM kimliği: 2026

yukarı doğru