skip navigation

Nakliyat ­ talepleriniz için dijital çözüm bizde

Yükünüzle ilgili tüm bilgileri girerek nakliyat talepleri oluşturduktan sonra aktif olarak kendi seçtiğiniz 50 adede kadar iş bağlantısından fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Yepyeni özellik: Sınıflandırılmış alıcı çevresi sayesinde artık kendiniz de sizin belirlediğiniz bir zaman planına arka arkaya haberdar edilen alıcı çevreleri belirleyebilirsiniz. Sonunda yük teklifinizi otomatik olarak da Smart App’ta Frachten yayınlatabilirsiniz, böylece TIMOCOM System’inin her kullanıcısı tarafından görülebilir. 

Daha sonra, fiyat tekliflerini karşılaştırabilir ve uygun hizmet sağlayıcıyı seçebilirsiniz. Bu tıklamayla diğer tüm hizmet sağlayıcılara tekliflerinin reddedildiği bildirilir ve taşımacılık talebiniz, otomatik olarak nakliyat talebinizdeki bilgileri içeren ve TIMOCOM sisteminde hizmet sağlayıcılarınıza göndereceğiniz bir nakliyat işine aktarılabilir.

Hizmet sağlayıcı taşımacılık iş emrini nihai olarak kabul ederse, iki tarafı da bağlayıcı bir sözleşme belgesi oluşur. Ardından nakliyat işlerinizi dijital olarak yönetirsiniz ve böylece her zaman tam kontrol sizde olur.

İş ortaklarınızla nakliyat taleplerinizi doğrudan TIMOCOM System’inde halledersiniz ve bunları buradan merkezi olarak yönetirsiniz.

Taşımacılık taleplerini kullanmak mı istiyorsunuz? Size yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarız

Contact now!

+49 211 88 26 88 26

Avantajlarınız:

İlgili ülke dilinde taşımacılık talepleri

Tekrarlanan taşımacılık talepleri için şablonları kullanın

Gelecekteki iş kararlarını geliştirmek için istatistiklerden faydalanın

Alınan taşımacılık talepleri hakkında e-posta alın

Taşımacılık taleplerini dijital olarak kolayca gerçekleştirin

Anlaşılır bir şekilde düzenlenen bir maske, nakliyat talebiyle ilgili bütün önemli verileri ve bilgileri hızla ve rahatça girmenize izin verir.

Taşımacılık taleplerini dijital olarak kolayca gerçekleştirin

Akıllı hizmet sağlayıcılara başvurun

Önceden sizin alıcı çevresi olarak bir araya getirdiğiniz 50 adede kadar istediğiniz hizmet sağlayıcısına aynı anda başvurarak zaman kazanın.

50 adede kadar istediğiniz hizmet sağlayıcısına aynı anda başvurarak zaman kazanın

Her zaman güvenle kontrol sizde olsun

Nakliyat talebini seçtiğiniz iş ortağınıza gönderdiğinizde, talep otomatik olarak toplu bakışta "etkin" bölümüne kaydırılır. Burada, devam eden tüm taşımacılık talepleri gösterilir.

Aldığınız fiyat tekliflerini karşılaştırın ve uygun hizmet sağlayıcıyı seçin

Kolayca bilgi alın

Dijital sipariş uygulamasının tam olarak nasıl işlediğini TIMOCOM Update Pool servis blogumuzda basitçe açıklıyoruz. Smart Logistics System’inizin fonksiyonları hakkında tekrar bilgi edinmek isterseniz buraya her zaman uğrayabilirsiniz.

Bir bakışta her şeyi kolayca görün

Dijital taşımacılık iş emirleri ile iş süreçlerinizi optimize edin!

İşi veren olarak, taşımacılık taleplerinizi dijital olarak birden çok iş ortağına aynı anda yönlendirirseniz, uygunluk durumları hakkında bilgileri ve fiyat tekliflerini o oranda daha hızlı şekilde alabilirsiniz.

İşi alan olarak, alınan taşımacılık talepleri için fiyat tekliflerinizi vererek cironuzu arttırabilirsiniz. Kazançlı ek iş fırsatlarını bu şekilde arttırabilirsiniz.

Hosted in Germany: TIMOCOM veri güvenliği

Verilerinizle çok duyarlı şekilde ilgileniyoruz! Bu nedenle TIMOCOM "Hosted in Germany" kalite damgasına sahip. Kullanıcılarımızın verileri Almanya'da gizlenir ve bununla birlikte özellikle Avrupa'nın en sıkı yasalarından biri olarak kabul edilen Alman Bilgi Güvenliği Yasası başta olmak üzere Alman yasalarına tabidir.

Şimdi TIMOCOM sistemini test edin.

Ücretsiz test edin

Sorularınız mı var? Size yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarız:

+49 211 88 26 88 26

yukarı