skip navigation

Nakliyat başvurularınız için dijital çözüm bizde

Yükünüzle ilgili tüm bilgileri girerek nakliyat talepleri oluşturduktan sonra aktif olarak kendi seçtiğiniz 50 adede kadar iş bağlantısından fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Sınıflandırılmış alıcı grubu sayesinde artık kendiniz de sizin belirlediğiniz bir zaman planına arka arkaya haberdar edilen alıcı çevreleri belirleyebilirsiniz. Sonunda nakliyat talebinizi otomatik olarak da yükler uygulamasında yayınlatabilirsiniz, böylece TIMOCOM ağındaki her kullanıcı görebilir.

Daha sonra, fiyat tekliflerini karşılaştırabilir ve uygun hizmet sağlayıcıyı seçebilirsiniz. Bu tıklamayla diğer tüm hizmet sağlayıcılar ret mesajı alır ve nakliyat talebiniz otomatik olarak talebinizdeki bilgileri içeren ve TIMOCOM sisteminde hizmet sağlayıcılarınıza göndereceğiniz bir nakliyat siparişi aktarılabilir.

Hizmet sağlayıcı görevlendirmeyi nihai olarak kabul ederse, iki tarafı da bağlayıcı bir sözleşme belgesi oluşur. Ardından siz gönderilerinizi dijital olarak yönetirsiniz ve böylece tüm kontrol sizde olur.

İş ortaklarınızla nakliyat taleplerinizi doğrudan Smart Logistics System’de halledersiniz ve bunları buradan merkezi olarak yönetirsiniz.

Taşımacılık taleplerini kullanmak mı istiyorsunuz? Size yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarız

Contact now!

+49 211 88 26 88 26

Avantajlarınız:

İlgili ülkenin dilinde nakliyat talepleri

Tekrarlanan nakliyat taleplerin şablonlarını her zaman kullanın

Gelecekteki iş kararlarını geliştirmek için istatistiklerden faydalanın

Alınan taşımacılık talepleri hakkında e-posta alın

Nakliyatlar için dijital olarak talepte bulunun

Anlaşılır bir şekilde düzenlenen bir maske, nakliyat talebiyle ilgili bütün önemli verileri ve bilgileri hızla ve rahatça girmenize izin verir.

Taşımacılık başvurularını dijital olarak kolayca gerçekleştirin

Hizmet sağlayıcılara başvurun

Önceden sizin alıcı çevresi olarak bir araya getirdiğiniz 50 adede kadar istediğiniz hizmet sağlayıcısına aynı anda başvurarak zaman kazanın.

50 adede kadar istediğiniz hizmet sağlayıcısına aynı anda başvurarak zaman kazanın

Kontrolü kaybetmeyin

Nakliyat talebini seçtiğiniz iş ortağınıza gönderdiğinizde, talep otomatik olarak toplu bakışta "etkin" bölümüne kaydırılır. Burada, devam eden tüm taşımacılık talepleri gösterilir.

Aldığınız fiyat tekliflerini karşılaştırın ve uygun hizmet sağlayıcıyı seçin

Uygulamayla ilgili ayrıntılar

Dijital sipariş uygulamasının nasıl işlediğini size çok basit bir şekilde TIMOCOM güncelleme havuzunda açıklıyoruz. Smart Logistics System’in uygulamaları hakkında tekrar ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz buraya her zaman uğrayabilirsiniz.

Bir bakışta her şeyi kolayca görün

Müşterilerimize nakliyat talepleri uygulamasıyla ilgili olarak şunları söylüyoruz:

Dittrich Eiltransporte GmbH, Oliver Stiller

TIMOCOM sistemi sayesinde sipariş verirken yüzde 60’a varan oranda zaman tasarrufu sağlıyoruz. Böylece form yoluyla neredeyse tüm verileri ekleyip gönderebiliyoruz. Herhangi bir antetli kağıda yazılmış e-potalar ya da sigorta onayları beklemiyoruz, hemen her şeyi çevrimiçi olarak yapıyoruz.”

Oliver Stiller
Dittrich Eiltransporte GmbH
TIMOCOM ID 67066

Başarı hikayesi ve video >
WEMAS Absperrtechnik GmbH, Stefan Watzlawek

“Sipariş işlemleri ve sipariş oluşturmakta açıkça daha hızlıyız. Ayrıca TIMOCOM sistemi sayesinde bütün yük siparişlerimiz için bir depolama alanımızın olması ve böylece mali denetim için bütün verileri tek bir merkezi yerde depolayabilmemiz bizim için kesinlikle bir avantaj.”

Stefan Watzlawek
WEMAS Absperrtechnik GmbH
TIMOCOM ID 340064

Başarı hikayesi ve video >

Dijital nakliyat başvurularıyla iş süreçlerinizi optimize edin.

Sipariş veren olarak, taşımacılık taleplerinizi dijital olarak birden çok iş ortağına aynı anda yönlendirirseniz, uygunluk durumları hakkında bilgileri ve fiyat tekliflerini o oranda daha hızlı şekilde alabilirsiniz.

Yüklenici olarak, alınan taşımacılık talepleri için tekliflerinizi vererek cironuzu arttırabilirsiniz. Kazançlı ek iş fırsatlarını bu şekilde arttırabilirsiniz.

Hosted in Germany: TIMOCOM veri güvenliği

Verilerinizle çok duyarlı şekilde ilgileniyoruz! Bu nedenle TIMOCOM "Hosted in Germany" kalite damgasına sahip. Kullanıcılarımızın verileri Almanya'da gizlenir ve bununla birlikte özellikle Avrupa'nın en sıkı yasalarından biri olarak kabul edilen Alman Bilgi Güvenliği Yasası başta olmak üzere Alman yasalarına tabidir.

Smart Logistics System’deki nakliyat başvurularından yararlanın.

Şimdi ücretsiz test edin

Sorularınız mı var? Size yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarız:

+49 211 88 26 88 26

yukarı