TIMOCOM Logo

Tarayıcınızda JavaScript devre dışı bırakılmış.

Bu nedenle bu Web sitesinin fonksiyon kapsamı daraldı. Kullanım kapsamını ve konforu arttırmak için lütfen JavaScript'i tarayıcı ayarlarınızda geçici olarak devreye sokun.
"Müşterilerimizi tamamen mercek altına alıyoruz!"

Avukat Alexander Oebel

Alacak Tahsili ve Hukuki İşler Direktörü

Avukat Alexander Oebel, Director Debt Collection & Legal Affairs, TIMOCOM

Yapacağınız ön kontrolle işe güvenli başlayın

Müşterilerimiz, TIMOCOM taşımacılık platformunu her gün verimli ve güvenli şekilde kullanmalıdır - bu, birim görevimizdir. İşlemler direkt olarak iş ortakları arasında realize edildiği için, her bireyin ticari açıdan özenli davranma yükümlülüğü de tâbi ki gerekiyor.

Yeni TIMOCOM Identify bilgi grafiği

İş ortağının kimliğinin kontrol edilmesi:

  • TIMOCOM Taşımacılık platformu'nun bu konudaki teklifini, potansiyel iş ortağının bir çıktısı şeklinde talep edin. Bu sayede, bu şirketin kendisinin de taşımacılık platformuna erişiminin olup olmadığını hemen kontrol edebilirsiniz.
  • Şirket dizininde, potansiyel iş ortağınızın profilini inceleyin. İş ortağınız, kimliğin belirlenmesi için sık talep edilen belgeleri doküman fonksiyonu yardımıyla yüklemiş olmalıdır.
  • Karşıya yüklenen belgelerdeki bilgiler ile şirket dizinine kaydedilen şirket profili arasında veri karşılaştırması yapın.
  • İrtibat kurulan kişinin adı, telefon numarası ve E-posta adresinin şirket dizininde kayıtlı ve sizdeki bilgilerle aynı olup olmadığını, veri karşılaştırması yoluyla kontrol edin.

İş ortağının bilgilerinde kontrolden sonra açıklanması gereken şüpheler oluşursa, potansiyel iş ortağının kimliğinin belirlenmesi konusunda TIMOCOM Identify sizi destekler.

Kimlik belirleme işlemi için ihtiyaç duyulanlar:

  • İş ortağınızın TIMOCOM taşımacılık platformundan gönderdiği teklifin çıktısı
  • Şirket dizinine yüklenen dokümanların veya iş ortağından alınan şirket belgelerinin kopyası
  • Şüphelenme nedenlerinin de belirtildiği, eksiksiz doldurulmuş iş emri formu

Tüm evraklar, E-posta yoluyla info.tr@timocom.com adresine veya +49 211 88 26 11 00 numaralı faksla TIMOCOM'a gönderilir.

İş emri formunu indir

TIMOCOM Identify ekibi, kapsamlı bir ücretsiz kontrol için en fazla 5 iş saatine ihtiyaç duyar. Yanıt, iş günlerinde 08:00 - 17:00 saatleri arasında yazılı olarak verilir.

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum.