MEM BAU Srl.

MEM BAU Srl., 2005 yılında aile şirketi olarak kuruldu. Şirket, Romanya pazarının en önemli aktörlerinden biri konumunda. Büyük yapı malzemesi şirketlerinin toptancısı olarak 10.000'in üzerine ürün türü satıyor.

Şirket 2015 yılında, mükemmel uzman ekibi sayesinde dinamik şekilde gelişen bir nakliyat şirketi olan MEM BAU Express şirketiyle yeni bir sektöre adım attı. Ana profil, sürekli büyüyen kendi filosu sayesinde kalitesi ve yüksek performansı garanti edilen yurtdışı ve yurtiçi taşımacılığı kapsıyor.

Lojistik müdürü Kitti Hatvani'ye TIMOCOM Uluslararası Tahsilat Servisini sorduk.

TC: Ne süredir tahsilat hizmetimizi kullanıyorsunuz?

HK: 2013 yılında yaptığımız sözleşme sırasında tahsilat hizmeti hakkında bilgi almıştık. Altı ay sonra, sonuçta alacağın başarılı şekilde ödendiği somut bir vakayla TIMOCOM'un tahsilat departmanına başvurduk. Taşımacılık ücretlerini sadece bu şekilde ödeyebilen fakat yükümlülüklerini her durumda karşıladıklarını bildiğimiz için çalışmak istediğimiz çok sayıda şirket var.

TC: Bize büyük başarılarınızı anlatabilir misiniz veya somut bir başarı hikayeniz var mı?

HK: Uluslararası tahsilat servisi yardımıyla ödenen her yükümlülüğü başarı hikayesi olarak değerlendiriyoruz. Bu sırada, işi veren iş ortağının sözleşmesi tüm yükümlülük tahsil edilmeden önce bildirildiği için kısmen başarı hikayesi olarak tanımlayacağım bir vakayı vurgulamak istiyorum; bu vakada, sizin yardımınızla 2 ay içinde toplam tutarın %65'ine karşılık gelen 6.000 €'dan fazla bir miktarı tahsil edebildik.

TC: Sunduğumuz hizmet hakkında ne gibi deneyimleriniz oldu?

HK: Faturanın daha sonra ödenmediği bir taşımacılık iş emri değersizdir. Bu nedenle, kullandığımız platformun, ödenmeyen miktarları tahsil etmeyi kolaylaştıran bir departmanı olması çok önemli. Şirketimiz, TIMOCOM'un uluslararası tahsilat hizmetinden çok memnun ve TIMOCOM müşterilerine bu hizmeti önerebilirim! Şirkete bir tür güvenlik hissi veriyor ve iyi ellerde olduğunuzu biliyorsunuz.

yukarı doğru