Hermes Forwards Srl.

Hermes Forwards Srl., Romanya’da faaliyet gösteren bir nakliyat ve taşımacılık şirketi. 20 kişiden oluşan şirket, Romanya ve Avrupa taşımacılık pazarında geniş ve herkesçe beğenilen deneyimlere sahip. Organizasyona Romanya'nın tamamından ulaşılabiliyor, şirket; Bükreş, Temeswar, Déva (Denburg), Satu Mare (Sathmar) veya Miercurea Ciuc'ta (Seklerburg, Csíkszereda) şubelere sahip. Şirketin taşımacılık ağı; gelişmiş, güvenilir ve herkesçe beğenilen bir kaliteyi garanti ediyor. Şirketin günlük ulaşılabilen filosu, 2000'in üzerinde ticari aracı kapsıyor. Şirketin ortakları arasında tüm Avrupa'dan uluslararası şirketler, küçük ve orta boy işletmeler bulunuyor.

TC: TIMOCOM'un Uluslararası Tahsilat Yönetimi sayesinde başarıyla çözülen bir ticari sorunla karşılaştığınız bir vakayı bize anlatabilir misiniz?

Csaba Török: Birden çok başarı hikayesi hakkında konuşabiliriz, başarı oranımız tam olarak % 93,75. Sizin yardımınızla tahsil edilen 10.000 Euro üzerinde çok sayıda vakamız oldu. Ortak çalışma sayesinde, iş arkadaşlarım sizin çalışanlarınızla işbirliği yapmayı öğrendi; bu sayede, münferit şüpheli vakaları daha verimli ve hızlı şekilde kapatabiliyoruz. Ödenecek tutar tabi ki her zaman bir seferde gelmiyor, bazı durumlarda parçalar halinde ödeniyor, fakat bunu da başarı olarak nitelendiriyoruz.

TC: Kendi gücünüzü ve kapasitenizi aşan şüpheli bir konuyu TIMOCOM Uluslararası Tahsilat Servisine devretme kararını nasıl verdiniz ve tahsilat hizmetimiz uzun bir yasal pazarlık sürecinden önce size nasıl çözümler sunabiliyor?

Csaba Török: 30 günlük ödeme süresini aşan ve ödeme hakkında hiçbir bilgi verilmeyen tüm vakalarda Uluslararası Tahsilat departmanını görevlendiriyoruz. Özellikle yurtdışı iş ortaklarımızda sizin hizmetinizi talep ediyoruz, çünkü uluslar arası ekibiniz diğer ülkelerde daha verimli çalışabiliyor. Çeşitli konulardaki hızlı ve verimli prosedür, şeffaf, somut ve hızlı iletişimi de ek hizmet olarak kabul ediyoruz.

yukarı doğru