skip navigation

#WeTrustInLogistics

Tüm TIMOCOM kullanıcılarının IP kısıtlaması kaldırıldı. Yük ve depo borsası, yeni kayıtlarda 01.07.2020’ye kadar ücretsiz

Koronavurüsü tüm Avrupa Topluluğu üzerinde geniş kapsamlı etkilere yol açtı. Tedarik zincirlerinin işlemesi ve tüm Avrupalıların ikmalinin güvcenceye alınması konusunda lojistik shektörünü yeni zorluklarla karşı karşıya bırakıyor. Aynı zamanda nakliye ve lojistik şirketleri açısından tda derin ekonomik etkileri var.

TIMOCOM güncel durumda anında yardım sunmak istiyor. Bu nedenle geçici olarak lisanslarımızdaki bütün IP kısıtlamasını kaldırıyoruz. Böylece yeni IP adresini kontrol ettikten sonra kullanıcılarımıza home officeten sistemimize - yük ve depo borsası dahil - erişim olanağı veriyoruz.

Ayrıca şimdi yeni kaydolanlar, hizmetlerimizi 01.07.2020 tarihine kadar ücretsiz ve sözleşme bağı olmadan kullanabilir. Özellikle kısa vadeli tedarik darboğazlarında ya da kesintilerinde ve depo alanı ihtiyacında bu şekilde mevcut müşteri ağında yedekler bulunabilir.

TIMOCOM olarak biz, mevcut kaynaklarla ve güçlerimizi birleştirerek bu performans testiyle baş edebileceğimize inanıyoruz. #WeTrustInLogistics

1
 
 
2
 

Öncelikle şirketinizle ilgili bazı bilgilere ihtiyacımız var. Lütfen bunun için formu eksiksiz olarak doldurun ve ardından “ileri” butonuna tıklayın.

Şimdi bir de şahsınızla ilgili ve size nasıl ulaşabileceğimizle ilgili bilgilere ihtiyacımız var. Son olarak “Hemen kaydol” butonuan tıklayarak kaydınızı gönderebilirsiniz.

Başardınız!

Henüz önemli bilgiler eksik. Lütfen haneleri eksiksiz doldurun.

Smart Logistics System’in yanı sıra TIMOCOM’un hizmletleri endüstri, ticaret, nakliye ve lojistik sektörlerindeki şirketlerin kullanımına sunulmaktadır. Şu anda özel kişilere yönelik seçeneklerimiz bulunmuyor.

Kiril alfabesinde girilen metin, von ГОСТ Р 52535.1-2006 (2010-2012) tarafından otomatik olarak dönüştürülür.

Kiril alfabesinde girilen metin, von ГОСТ Р 52535.1-2006 (2010-2012) tarafından otomatik olarak dönüştürülür.

Kiril alfabesinde girilen metin, 'Transliteration Standard' – BGN / PCGN 1952 (-> 2013) tarafından otomatik olarak dönüştürülür.

Yunan alfabesinde girilen metin, ΕΛΟΤ 743 tarafından otomatik olarak dönüştürülür.

Kiril alfabesinde girilen metin, von ГОСТ Р 52535.1-2006 (2010-2012) tarafından otomatik olarak dönüştürülür.

Kiril alfabesinde girilen metin, von ГОСТ Р 52535.1-2006 (2010-2012) tarafından otomatik olarak dönüştürülür.

Kiril alfabesinde girilen metin, 'MZ Standard' tarafından otomatik olarak dönüştürülür.

Kiril alfabesinde girile metin, 'Национальный стандарт' (National Standard) tarafından otomatik olarak dönüştürülür

“Hemen kaydol” butonuna tıkladığınızda Genel Şartlar ve Koşullar kabul edilmiş olur. Bunun için herhangi bir ücret ödenmez!

geri

TIMOCOM home ofise kullanımına ücretsiz geçiş sunuyor

Bunun için yazılımımızı home ofis cihazlarınıza yüklemeniz ve TIMOCOM kimliğinizde kaydolmanız yeterli.

Bazı önemli bilgiler eksik. İndirme işleminin başlayabilmesi için lütfen alanları eksiksiz şekilde doldurun.

Genel Şartlar

TIMOCOM, Düsseldorf bölgesindeki orta büyüklükte bir FreightTech şirketidir. Avrupa’nın pazar lideri yük ve depo borsasının işletmecisi olarak 1997’den beri 135.000’den fazla kullanıcımızın günlük lojistik işleriyle baş etmesine yardımcı oluyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Müşteri hizmetlerimiz hizmetinizde:

+49 211 88 26 88 26

+49 211 88 26 11 00

info.tr@timocom.com

yukarı