Belge ve damgayla ödüllendirildi.

Güvenilirliğinizi ve sorumluluk bilinci içinde olduğunuzu TIMOCOM damgalarıyla belirginleştirin.

TIMOCOM ID TIMOCOM Cash Care TIMOCOM Green We Can
Andy Verstrepen, Cargoliner Belgium BVBA
"İnternet sitemizdeki TIMOCOM kimliği, bir kalite damgasında olduğu gibi iş verenlerimizde güven uyandırıyor. Bu sayede çok sayıda sipariş aldık."
Andy Verstrepen, Cargoliner Belgium BVBA

Gerçek şu ki: TIMOCOM müşterisi olduğunu belgeleyebilenler daha kolay bir şekilde yeni iş orakları buluyor. Çünkü taşımacılık pazarında, atıf anlamında müşteri numarası, kalite damgası olarak geçerlidir. Bunun bir nedeni: Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformu olarak TIMOCOM, güvenliğe çok önem verir ve tüm müşterileri ayrıntılı şekilde kontrol eder. Güvenilir olduğunuzu gösterin ve TIMOCOM kimliğinizi kurumsal internet sitenize koyun.

TIMOCOM kimliği Web sitenize nasıl eklenecek?

Çok basit: +49 211 88 26 88 26 numaralı telefondan TIMOCOM müşteri hizmetlerini aramanızın ardından, kişisel TIMOCOM kimliğiniz için HTML kodunu içeren bir e-posta alacaksınız.

Alfred Pesendorfer, All Fred Logistics sp. zo .o.
İnternet sitemizdeki TIMOCOM CashCare damgası ile belirgin bir etiketimiz var, çünkü bir vaka durumunda TIMOCOM alacaklarımızla ilgileniyor.
Alfred Pesendorfer, All Fred Logistics sp. zo .o.

Ödemelerinizin yapılmaması, hızlı bir şekilde varlığınızı tehlikeye sokabilecek etkilere sahip olabilir. Fakat iş bu raddeye gelmemeli: TIMOCOM CashCare damgası ile ödeme emirlerinizi destekleyebilirsiniz.

Dahası....

Tahsilat servisimiz için paranız değerlidir!

Ödemelerine sadık kalmayan müşteriler her şirket için bir tehlikedir. Ve bu bağlamda, ödemelerini ihmal edenlerle yaşanan sorunlarda TIMOCOM avukatı Alexander Oebel ve ekibi devreye giriyor. Bu ekip, açık ödeme taleplerinde alacakları adli yollarla tahsil etmek için TIMOCOM müşterilerine yardım ediyor ve örneğin 2015 yılında, tüm vakaların % 89'unda paralarını tahsil etme konusunda alacaklılara yardımcı oldu. Tahsilat departmanımız, bunun yanında özel bir yan etkiye de sahip: Bu tür düzen bozanlar, yazılımımızı kullanmadan önce kısıtlanıyor ve üyemiz olmayı hiçbir şekilde denemiyor.

Birlikte hedefe ulaşacağız

 • 2003'ten günümüze tahsilat servisi (resmi idari ruhsatlı)
 • Yetkin danışmanlık ve destek.
 • Ana dilinizi konuşan çalışanlar tarafından verilen danışmanlık hizmeti.
 • Açık ödemelerin tutarlı ve hızlı bir şekilde tahsil edilmesi.

Tahsilat büromuzun hizmetlerinden faydalanın. 15,00 € çalışma ücretinin yanı sıra, başarılı bir tahsilat sonuçlandırılmasında bir pirim alıyoruz. Bu prim, Alman kanunları çerçevesindeki ücretlendirmeye endeksli olarak hesap edilmektedir.

Dijital TIMOCOM CashCare damgası hakkında mutabakat

 1. TIMOCOM, hizmet kullanıcısına TIMOCOM CashCare damgasını faturalarına, ihtarnamelerine, e-posta imzalarına logo olarak ekleme ve Web sitesine ekleme ve Web sitesinde görüntüleme için HTML kodu olarak ücretsiz şekilde sunmaktadır. Hizmet kullanıcısı sadece, TIMOCOM ile devam etmekte olan bir iş ilişkisi içinde olan ve aktif bir TimoCom kimliğine sahip olan bir şirket/şirket sahibi olabilir.
 2. Damga, ödenmemiş alacakların tahsilatı için destek sunar ve ödeme sürecini hızlandırır.
 3. Aşağıdaki durumlarda, TIMOCOM tarafından ek bir açıklamaya gerek kalmaksızın bu mutabakat geçerliliğini yitirir:
  1. Damga amacına aykırı şekilde kullanılır veya aşağıda gösterilen şekilde görüntülenirse.
  2. Hizmet kullanıcısı kaynak kodu herhangi bir şekilde ve türde manipüle eder veya değiştirirse.
  3. Damga, TIMOCOM'un kendisi ve/veya TIMOCOM'un servis hizmetlerini küçük düşürmeye, TIMOCOM'un fikri mülkiyet haklarını ihlal etmeye veya yasal yönetmeliklere veya kamu ahlakına aykırı olmaya müsait Web sitelerinde veya dokümanlarda kullanılırsa.
 4. Hizmet kullanıcısı Madde 3'teki düzenlemelerden birini ihlal ederse, TIMOCOM, ilgili zarar tazminat taleplerinde bulma hakkını açıkça saklı tutar.
 5. Taraflar, her ayın 15'inde ve sonunda hiçbir neden belirtmeksizin bu mutabakatı feshetme hakkına sahiptir. Hizmet kullanıcısı ve TIMOCOM arasındaki iş ilişkisinin sona ermesi durumunda da kullanım hakkının geçerliliği biter.

Şirket iletişim bilgilerine damgayı eklemeniz yeterli

 • Ödeme taleplerinizi ek baskıyla destekleyin.
 • TIMOCOM'un uluslararası alacak yönetimi ile avantajlar elde edin.
 • Uluslararası yetkinlik, hız ve verimli uygulamadan kâr sağlayın.
 • Ortalamanın üzerindeki %87'lik1,2 bir başarı oranından faydalanın.
 1. TIMOCOM CashCare tahsilat servisinin görevlendirilmesi durumunda
 2. Karşılaştırma için: tahsilat şirketlerinin dava öncesi başarı oranı %50'nin üzerindedir (www.inkasso.de)
Bizim mühür'ile web sitenize şimdiden net bir işaret koyun!

HTML-Kodunu kopyalayın ve web sitenizde uygun bir yere ekleyin. Yardım gerektiğinde, kendi Webmaster'inizi arayın.

TIMOCOM Cash Care
Willi Kellershohn, SPEDITION KELLERSHOHN GmbH & Co. KG
Green Logistics bu arada şirketlere stratejik anlam katmakta ve geleceğin rekabetçi durumunu soruşturmaktadır. 'Green we can' damgası ile araçlarımızı ne kadar çevre dostu sürdüğümüzü gösteriyoruz.“
Willi Kellershohn, SPEDITION KELLERSHOHN GmbH & Co. KG

TIMOCOM Müşterisi misiniz? Mükemmel!

Çünkü TIMOCOM müşterisi olarak işlerimizi çevre bilinci içinde yönettiğimizi gösteriyoruz. Taşımacılık platformumuz ile ilk kullanımdan itibaren gereksiz ve çevreye zarar veren boş seyirleri önlüyoruz.

Ve bunu artık bizden beyaz üzerine yeşil şekilde alıyorsunuz! İş verenlerinize sadece lojistik sektörü yerine çevre koruma alanında da güvenilir bir ortak olduğunuzu gösterin.

Dahası....

TIMOCOM "Green we can" damgası hakkında mutabakat

TIMOCOM "Green we can" logosunu Web sitenize ekleyebilir ve bu sayede çevre uyumluluğunuzu tescilleyebilirsiniz. TIMOCOM'un yetkilendirdiği HTML kaynak kodunu Web sitenizde kullanmadan önce aşağıdaki mutabakatı kabul ettiğinizi beyan etmeniz gerekmektedir.

 • TIMOCOM, "Green we can" damgasını hizmet kullanıcısına ücretsiz olarak sunar. Hizmet kullanıcısı, bu damgayı kendi Web sitesine ekleme ve Web sitesi üzerinde görüntüleme hakkına sahiptir.
 • Green we can damgası, çevre bilinci içinde davranmayı teşvik eder ve çevre dostu ürünlere olan talebi öne çıkartır.
 • Aşağıdaki durumlarda, TIMOCOM tarafından ek bir açıklamaya gerek kalmaksızın bu mutabakat geçerliliğini yitirir:
  1. Damga amacına aykırı şekilde kullanılır veya aşağıda gösterilen şekilde görüntülenirse.
  2. Hizmet kullanıcısı kaynak kodu herhangi bir şekilde ve türde manipüle eder veya değiştirirse.
  3. Green we can damgası, TIMOCOM'un kendisi ve/veya TIMOCOM'un servis hizmetlerini küçük düşürmeye, TIMOCOM'un fikri mülkiyet haklarını ihlal etmeye veya yasal yönetmeliklere veya kamu ahlakına aykırı olmaya müsait Web sitelerinde kullanılırsa.
 • Hizmet kullanıcısı Madde 3'teki düzenlemelerden birini ihlal ederse, TIMOCOM, ilgili zarar tazminat taleplerinde bulma hakkını açıkça saklı tutar.
 • Taraflar, her ayın 15'inde ve sonunda hiçbir neden belirtmeksizin bu mutabakatı feshetme hakkına sahiptir.
Şimdi „Green we can“cevremühürümüzü, sizin web sitenize ekleyin.

HTML-Kodunu kopyalayın ve web sitenizde uygun bir yere ekleyin. Yardım gerektiğinde, kendi Webmaster'inizi arayın.

TIMOCOM Green We Can
yukarı