skip navigation

Sen memnun olursan biz de memnun oluruz

Çalışanlarımıza, büyüyen bir şirkette şirketin gelişimine önemli derecede katkıda bulunma ve dolayısıyla kendi gelişimlerinde de gerçek ilerlemeler kaydetme olanağı sunuyoruz. Çalışanlarımızın angajman, motivasyon ve kendilerini işlerine adama niteliklerini, kişisel ve mesleki anlamda kendilerini geliştirmeye devam etmelerini sağlayarak ve kıymetlerini bilerek ödüllendiriyoruz. Bu konuda güvenilir bir işvereniz. Her zaman daha iyi olmak için bir geri bildirim ve hata kültüründen faydalanılan bir ortam sunuyoruz. Pozitif ve çok yönlü iş ortamımıza dikkat çekmek istiyoruz: Farklı kültürler, kökenler ve özgeçmişler, bakış açısı anlamında mükemmel bir şekilde uyumlu renkli bir mozaik oluşturmaktadır.

Her gün, tüm çalışanlarımızın severek işe gelmelerini, kendilerini iyi hissetmelerini ve kendilerini geliştirebilmelerini sağlayacak bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.

Yetenekler desteklenmelidir. Bu nedenle her departmanda ister kişisel koçluk, günlük/haftalık seminerler, ister tam kapsamlı bir eğitimle olsun, kişisel ve mesleki ileri eğitim uygulamalarına çok büyük önem veriyoruz.

Bugünden yarını düşünüyor ve değer yaratan hizmetler ve kurumsal emeklilik katkısıyla seni destekliyoruz. Bu desteklerin en başında bir elektrik faturası katkısı, 13. maaş ve tanınmış ürünler ve hizmetler konusunda sayısız indirimler yer alıyor.

Çalışma saatleri esnekliği, ev ofis ve mobil ofis olanakları, işletme koşullarıyla uyumlu mu? Bu durumda günlük işlerini kişisel ihtiyaçlarına uyarlama olanağına sahip olursun.

Çalışanlarımızın sağlığı ve iyiliği en çok önem verdiğimiz nokta olduğu için birçok farklı sağlık faaliyetleri, iş sonrası etkinlikleri sunuyoruz ve burada herkese yönelik bir şeyler bulmak mümkün.

Firma laptopunla ve duruma göre firma cep telefonuyla bulunduğun yerden bağımsız olarak her zaman güncel kalırsın. Ofislerimizde, jeotermik teknoloji sayesinde, kalıcı bir oda sıcaklığı vardır.

İster TIMOCOM BarCamp, Oktoberfest, Karnaval partisi, ister her yıl düzenlenen yaz kutlaması olsun, sürekli bilgi paylaşımında bulunuyor ve şirketimizin başarısını hep birlikte rahat bir ortamda kutluyoruz.

Aracını rahatça şirkete özel park yerlerine bırakma olanağı sayesinde uzun süre boş park yeri aramak zorunda kalmazsın.

Taze yemek seçenekleri, birlikte oturma olanağı, sakin bir ortam ve davetkar bir çatı terası; "Timo´nun yemek odasında" tipik bir öğle arası işte böyledir.

Her gün istediğin kadar su iç. Aynı durum tabii ki, istedikleri zaman sayısız makineden faydalanma olanağına sahip çay ve kahve tiryakileri için de geçerli.

Otobüs ve tren/metro kullananlar dikkat: Normal bilet fiyatlarından, rahat ve uygun fiyatla seyahat etmeni sağlayan bir indirim yapılır.

Rengarenk koltuklar, modern beyin fırtınası köşeleri ve Neandertal adamı, çalışanları rahatlamaya davet ediyor ve sakin bir ortam sunuyor. Biraz dikkatli bir şekilde bakıldığında, en iyi fikirlerin burada oluştuğu görülecektir.

İşverenler tarafından öneriliyor

»TOP Company«

Burada, TIMOCOM'un işveren olarak nasıl başarıya ulaştığını okuyabilirsin.

İlginizi mi çekti? Şimdi bize başvurun ve katılın!

Şimdi online başvur

Soruların mı var? İK ekibimiz sana memnuniyetle yardımcı olacaktır:

+49 211 88 26 40 19

Etkinliklere ­ Toplu Bakış

Bizimle tanışmak mı istiyorsun? Bundan daha iyisi olamaz. Biz TIMOCOM çalışanları, rahat bir atmosferde direkt, kişisel konuşmaları çok seviyoruz.

Bu nedenle aşağıdaki etkinliklerde seninle ilginç fikir alışverişinde bulunacağımız için çok sevinçliyiz - canlı ve cıvıl cıvıl.

Etkinlik Zaman dilimi Şehir Türü

Sonraki etkinliklerimiz henüz kesin olarak belirlenmedi. Bunlar planlandığı zaman, seni burada, etkinliklere toplu bakışımızda bundan haberdar edeceğiz.

Ama istediğin zaman Başvurun dijital olarak gönderebilirsin: İnisiyatifle ya da boş iş yerlerimiz için. Seninle kişisel olarak tanımaktan dolayı mutluluk duyarız!

Sosyal medyada TIMOCOM

LinkedIn Logosu
yukarı