skip navigation

TIMOCOM’daki departman çeşitliliği

Profesyonel, genç profesyonel ve üniversiteden sonra doğrudan yeni işe giren kişi olarak veya ilk iş deneyimiyle bünyemizde çeşitli departmanlarda çalışmaya başlayabilirsin. Şirketin çeşitli bölümlerinde sürekli olarak aktif destek arayışındayız. Bunların hangi bölümler olduğunu ve seni bu bölümlerde ne gibi heyecan verici şeylerin beklediğini burada öğrenebilirsin.

BT

Tam Hizmet Kurum İçi Geliştirme bölümümüzde tüm proses sürecini, tüm ürün geliştirme aşamalarında kendimiz yürütüyoruz: Stratejik konsept oluşturma, mesleki gelişim, teknik mimari, bilgi teknolojisi uygulaması, kalite güvencesi, işletim ve sürdürülebilir danışmanlık. Çünkü bizde ürünün lansmanından sonra çalışmalar bitmez; ürünün başarı durumunu gözlemler, piyasayı analiz eder ve tam da bizden bekleneni sunmak için direkt müşteri geribildirimlerini alırız. Bu süreçte IT’nin tüm disiplinlerine sorumluluk veririz ve bu da her gün zevkli bir iş günü geçirmemizi sağlar.

Güncel IT iş teklifleri

"Biz, TIMOCOM’da rastgele uygulamalar üzerinde çalışmayız. Taşımacılık lojistiğini dijitalleştirmek için çalışırız. Bu hedefi, ürün yönetiminde tüm meslektaşlarım gibi takip ederim. Ve şundan eminim: Bunu birlikte gerçekleştireceğiz."

Philipp, Portfolio Manager

Pazarlama

İletişim uzmanları olarak, dahili ve harici olarak TIMOCOM markasının stratejik ve operasyonel yönetiminden sorumluyuz. Tüm hedef gruplar açısından şirketin ve uygulamalarımızın Avrupa çapında tanınmasını sağlamak, bizi her gün motive eden önemli bir görev. TIMOCOM sistemimizi 46 Avrupa ülkesinde ve 24 Avrupa dilinde pazarlıyoruz. Bunun özel tarafı şu: Tüm uzmanlarımız, yani İletişim, PR, Tasarım, Sosyal Medya, Medya Satın Alma, Web Geliştirme ve Proje Yönetimi alanlarındaki uzmanlarımız doğrudan yerinde görevli. En iyi pazarlar için ayrıca pazarlama önlemlerimizi ülkeye özel olarak yöneten özel ülke yöneticilerimiz mevcut.

Güncel Pazarlama iş teklifleri

"İşimin en güzel tarafı, tabii ki insanlar! Bir şirkete olan sadakat ve ekip ruhuna inandığım için her sabah arkadaşlarımı ve meslektaşlarımı desteklemek için uyanıyorum. İnsan her yerde para kazanabilir, fakat işini neden ve kimin için yaptığını bilmek daha önemlidir."

Christos, Manager Marketing Investment

Satış ve Müşteri Memnuniyeti

Müşteri olmazsa ciro da olmaz. Sadece uluslararası yeni müşteri kazanma konusunda öncülük etmekle kalmayan, aynı zamanda platformumuzun kullanıcıları için güvenilir bir ortak olan yüksek kaliteli satış bölümümüz bu basit temel ilke ile kuruldu. Müşteri hizmetleri, satış öncesi ve satış sonrası bölümlerinde, yeni müşterilerin, dijital ağımızın uzun süreli üyeleri olmasını sağlıyoruz. Ayrıca, Ticaret ve Endüstri bölümü üretim ve şirketimiz için merkezi irtibat yetkilisi görevini üstlenirken, Kilit Müşteri Yönetimi, lojistik alanındaki büyük müşterilerimizin hizmetinde. Telematik ve taşımacılık yönetim sistemleri için kullanılan arabirimler konusunda sunulan danışmanlık hizmeti, taşımacılık sürecinin tüm katılımcıları için sunulan hizmet kapsamını optimum şekilde tamamlıyor. Tüm mevcut ve potansiyel yeni müşteriler için gerekli güvenliği sağlamak üzere her gün ilgili uzmanlarımız görev yapıyor.

Güncel Satış ve Müşteri Memnuniyeti Açık Pozisyonları

"Bir şeylerin çalıştığını ve ekibin bundan zevk aldığını görmek çok hoş. Ayrıca biraz gevezelik etmek için her zaman yeterli zamana sahibiz, bu da aynı derecede önemli, tabii ki biz de robot değiliz. Ve her bireyin kendi başarısını elde etmesi çok güzel, ayrıca insanların kendini aştığını görmek de çok hoş bir duygu."

Sonja, Head of Customer Service & Sales Support

İnsan Kaynakları

Personel departmanımızda, stratejik ortak olarak şirketin başarısına aktif bir şekilde katkıda bulunmak istiyoruz. Bunu da özellikle, insan kaynakları stratejisi, işveren markası oluşturma, işe alma ve yetenekleri geliştirme faaliyet alanlarına odaklanarak gerçekleştiriyoruz. Sürekli dinleyerek ve ihtiyaçlarını ve ilgi alanlarını dikkate alarak çalışanlarımız ve çalışan adayları için de katma değer yaratıyoruz.

Güncel İnsan Kaynakları iş teklifleri

"Her çalışanın yanında olmak çok hoşuma gidiyor ve çalışanlarımızın burada kendilerini iyi hissettiğini ve severek işe geldiğini görmekten dolayı çok mutluyum. Ayrıca çalışanların kendilerini daha da iyi hissetmesine ve çalışan memnuniyetine katkıda bulunan projelere destek olmak da heyecan verici. Ayrıca farklı kendini geliştirme olanaklarını birlikte deneyimlemek de bana her zaman ilginç geliyor. Bu, işi ilginç hale getiren, her bir çalışanın hikayesi."

Tanja, HR Development & Trainees

Genel Yönetim

TIMOCOM, dostça bir ortam oluşturduğumuz, şirket sahipleri tarafından yönetilen orta ölçekli bir firmadır. Dolayısıyla, ailenin tüm çalışanlarla birlikte sakin bir şekilde öğle yemeğine oturması nadir rastlanan bir durum değildir. Bu küçük çevrede geleceğe yönelik olarak gerçekleştirilen tartışmaların ve verilen kararların günlük iş hayatına ait olması da gayet doğal. Kurumsal Gelişim departmanı, stratejik düzlemde destek sağlamaktadır. Şirket yönetimi, şirketle ilgili tüm önemli konuların yanı sıra, her birimizin kendimizi iyi hissetmesine ve severek işe gelmemize çok büyük bir önem veriyor.

Güncel Genel Yönetim iş teklifleri

"Her gün farklı ve bu nedenle asla can sıkıcı bir gün yaşanmıyor. Tüm departmanlarla çok yönlü bir işbirliği içinde çalışmak gerçekten harika. Yıl boyunca neredeyse her çalışanla irtibat kuruyorum. Beni her zaman büyüleyen şey, insanların bir yandan bu kadar farklı, fakat aynı zamanda kimseyi ayırt etmeden bu kadar yardımsever olması. Her gün beni motive eden kendime ait küçük ve büyük başarı deneyimleri yaşıyorum."

Sarah, Assistant to the Management Board

Finans

Finans bölümünde her şey parayla ilgili ve bu bölüm muhasebe, finans, kontrol ve risk yönetimi alt departmanlarını kapsıyor. Muhasebe departmanının ağırlık merkezini, farklı şirketlerin aylık ve yıllık finansal tablolarının hazırlanması oluşturuyor. Sözleşme mahsubu, ayrıca bu departmanın önemli bir kısmını temsil ediyor. Kontrol bölümünde, kurumsal planlamayı ve şirket yönetimi için önemli raporları hazırlıyoruz. Finans alt departmanı, likiditeyi kontrol ediyor ve risk yönetimi alt departmanı, riskleri departman ve şirket düzleminde gözlemliyor ve değerlendiriyor ve risklerin asgariye indirilmesine yönelik önlemleri uyguluyor.

Güncel Finans iş teklifleri

"Ödemelerle ilgili her türlü konuyla ilgileniyoruz. Bu sırada meslektaşlarım, zaman içinde hayatımın çok önemli bir kısmı haline geldi. Birbirimizi karşılıklı olarak destekliyor ve yaratıcı çözümler üzerinde birlikte çalışıyoruz. Sık sık işten sonra da birlikte bir şeyler yapıyoruz. İşe, arkadaşlarımla buluşacağım ve heyecan verici görevlerim olduğu için yüzümde bir gülümsemeyle gidiyorum."

Vitus, Controller

İşverenler tarafından öneriliyor

>>TOP Company<<

Burada TIMOCOM'un işveren olarak ne kadar iyşi olduğunu görebilirsin.

TIMOCOM’da isim yapmak mümkün.

TIMOCOM JavaMagazin 16 özel baskısı: Philip Stroh ve Martin Hermes

Örnek:
Geliştiricilerimiz Martin Hermes ve Philip Stroh’un Java Dergisi’ndeki "Apache Cassandra im Projekteinsatz” başlıklı yazısı.

Makaleyi karşıdan yükle (PDF, 6,6 MB)

TIMOCOM JavaMagazin 9 -17 özel baskısı: Philip Stroh ve Martin Hermes

Örnek:<> Geliştiricilerimiz Hendrik Brinkmann ve Philip Stroh’un Java Dergisi’ndeki "Pipeline as Code mit Jenkins 2 - Der Praxischeck" başlıklı yazısı.

Makaleyi karşıdan yükle (PDF, 1,8 MB)

TIMOCOM JavaMagazin 16 özel baskısı: Philip Stroh ve Martin Hermes

Örnek:
Geliştiricimiz Philipp Stroh’un Java Dergisindeki “Das JavaScript-Ökosystem - Die wichtigsten Tools, Trends und Frameworks“ başlıklı yazısı.

Makaleyi karşıdan yükle (PDF, 6,6 MB)

İlginizi mi çekti? Şimdi bize başvurun ve katılın!

Şimdi online başvur

Soruların mı var? İK ekibimiz sana yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır:

+49 211 88 26 40 19

Etkinliklere­ Toplu Bakış

Bizimle tanışmak mı istiyorsun? Bundan daha iyisi olamaz. Biz TIMOCOM çalışanları, rahat bir atmosferde direkt, kişisel konuşmaları çok seviyoruz.

Bu nedenle aşağıdaki etkinliklerde seninle ilginç fikir alışverişinde bulunacağımız için çok sevinçliyiz - canlı ve cıvıl cıvıl.

Etkinlik Zaman dilimi Şehir Türü

Sonraki etkinliklerimiz henüz kesin olarak belirlenmedi. Bunlar planlandığı zaman, seni burada, etkinliklere toplu bakışımızda bundan haberdar edeceğiz.

Ama istediğin zaman Başvurun dijital olarak gönderebilirsin: İnisiyatifle ya da boş iş yerlerimiz için. Seninle kişisel olarak tanımaktan dolayı mutluluk duyarız!

yukarı