skip navigation

Başvuru ipuçları

Başvurun, yeni bir mesleki dönemden önceki ilk izlenimdir. Bunu yaparken en iyi yanını göstermek istemen çok normal. Deneyimlerinin ve kişiliğinin tam olarak öne çıkması için sana burada işe alma süreciyle ilgili en önemli önerilerimizi açıklıyoruz.

Öğrenilenlerin doğrudan uygulamaya geçirilmesi? Bizce süper! Hemen buradan heyecan verici iş seçeneklerimize başvur.

Önce başvuru sürecimize bir göz at. Böylece birbirimizle nasıl tanıştığımız konusunda iyi bir fikir edinirsin. Daha sonrasında birlikte, Avrupa’nın lojistik sektörünün dijitalleşmesi için gerçek artı değerler yaratabiliriz.

Başvuru prosedürü

 1. 1. Başvuru

  Dahili süreçlerimiz için başvurunun bize dijital olarak, başvuru aracımız üzerinden ulaşması çok faydalı olacaktır. Bunun için artık klasik başvuru yazısına ihtiyacın yok.

 2. 2. Telefonla mülakat

  Burada; çerçeve koşulları üzerinde konuşma, birbirimiz hakkında önce mesleki ve kişisel olarak izlenim edinme ve telefonda birbirimiz tanıma fırsatına sahibiz.

 3. 3. Tanışma

  Rahatlatıcı bir atmosferde birlikte oturacak ve fikirlerimizi, beklentilerimizi ve kişisel görüşlerimizi paylaşacağız. Daha sonra, burada seninle TIMOCOM’un kimyasının uyuşup uyuşmadığı hakkında fikir edineceğiz. Ayrıca her türlü sorunu bize yüz yüze iletme olanağına da sahipsin.

 4. 4. Tanışma Günü

  Karşılıklı olarak daha iyi bir izlenim edinmek için olası iş arkadaşlarınla doğrudan çalışma ortamında tanışacaksın. Isınmanı sağlamak için önce küçük bir işe alma testi yapılır. Tanışma gününün süresi değişkendir ve boş pozisyona bağlıdır. Günlük akış da kişiye özel olarak planlanır ve sana önceden açıklanır.

 5. 5. Karar

  Ardından, sen de bizim gibi tüm izlenimlerini tekrar sakin bir şekilde gözden geçirebilirsin. Kararımızı, tanışma gününden yalnızca birkaç gün içerisinde ileteceğimize söz veriyoruz. Ve sen de bir Timo olmak istiyorsan, yine kısa bir süre içinde kişisel işe alma ve alışma programınız başlar.

  Her bir adımdan sonra seni bilgilendirecek ve sana güncel bilgileri göndereceğiz. Birbirimize karşı samimi ve şeffaf olmamız ve o büyük işe başlama günü öncesinde senin kendini iyi hissetmeniz bizim için çok önemli. TIMOCOM’da işe başlamanı bu kadar önemli yapan da zaten budur.

İşverenler tarafından öneriliyor

»TOP Company«

Burada, TIMOCOM'un işveren olarak nasıl başarıya ulaştığını okuyabilirsin.

İlginizi mi çekti? Şimdi bize başvurun ve katılın!

Şimdi online başvur

Soruların mı var? İK ekibimiz sana memnuniyetle yardımcı olacaktır:

+49 211 88 26 40 19

Etkinliklere ­ Toplu Bakış

Bizimle tanışmak mı istiyorsun? Bundan daha iyisi olamaz. Biz TIMOCOM çalışanları, rahat bir atmosferde direkt, kişisel konuşmaları çok seviyoruz.

Bu nedenle aşağıdaki etkinliklerde seninle ilginç fikir alışverişinde bulunacağımız için çok sevinçliyiz - canlı ve cıvıl cıvıl.

Etkinlik Zaman dilimi Şehir Türü

Sonraki etkinliklerimiz henüz kesin olarak belirlenmedi. Bunlar planlandığı zaman, seni burada, etkinliklere toplu bakışımızda bundan haberdar edeceğiz.

Ama istediğin zaman Başvurun dijital olarak gönderebilirsin: İnisiyatifle ya da boş iş yerlerimiz için. Seninle kişisel olarak tanımaktan dolayı mutluluk duyarız!

yukarı