skip navigation

Optimum şekilde başlangıç yapmak için okulunu bitir

Öğrenciler için

Okuldan çık ve günlük iş hayatına katıl. İş dünyasının heyecanlı yolunda sana eşlik edecek ve bireysel olarak, eğitimin için ihtiyaç duyduğun tüm mesleki bilgileri ve kişisel becerilere sahip olmanı sağlayacağız. Ayrıca kendini her zaman iyi hissetmen ve kendini geliştirmeye devam edebilmen bizim için çok önemli. Bunun anlamı: Eğitim danışmanın ve mesleki eğitim sorumlun her zaman seni dinler ve kendini henüz başlangıçta enerjik bir şekilde tanıtabilir ve ekibini destekleyebilirsin.

Burada boş eğitim fırsatlarını bulacaksın. İyice bak. Şu anda eğitim için ilanı verilen boş bir yerimiz yoksa şu her zaman geçerlidir: her zaman seve seve inisiyatif alınır!

Başarı hikayesi: Eğitimden yazılım geliştirici olarak işe başlamaya

Gelişim ­ Olanaklarınız

Başarı hikayesi: Eğitimden yazılım geliştirici olarak işe başlamaya

Marcel bünyemizdeki yazılım geliştirici olmaya yönelik kısaltılmış eğitimini başarıyla tamamladı. Şimdi bir adım daha ileriye gitti ve mesleki görev dışında, BT departmanında yazılım geliştirici olarak görev yaparken bilişim teknolojileri konusunda aranan bir özellik olan fen bilimleri lisans bölümünü tamamlıyor. "Öğrenmenin sonu yok. Bu nedenle benim için eğitimimden sonra da yeniliklere açık olmak ve kendimi geliştirmeye devam etmek önemliydi. Özellikle TIMOCOM’un kişisel ve finansal desteğinden dolayı çok mutluyum."

Üniversite öğrencileri, çalışan öğrenciler ve stajyerler için

Öğreniminin ortasındasın ve pratik amaçlı ek deneyim arayışında mısın veya eğitimini başarıyla tamamladın mı? Öyleyse bize başvur. Biz, tamamlanmış kariyerler değil yeni kişilikler arıyoruz. Bizimle, özgeçmişine yeni ve heyecan verici bir zorluğun yanı sıra çok daha fazlasını ekleyebilirsin. Seninle birlikte büyüyeceğimiz için çok sevinçliyiz.

Aşağıdaki bölümleri bitirmiş mezunları veya yazılım geliştirme alanında karşılaştırılabilir bir eğitime sahip kişileri arıyoruz:

  • Bilişim veya bilişim teknolojileri eğitimi
  • Matematik eğitimi
  • İktisat / işletme eğitimi (örneğin finans, personel veya olay yönetimi konusuna odaklanmış mezunlar)

Bir pozisyon için belirli başka bir ön müfredat programının görülmüş olması talep edilmişse, bu programı güncel iş ilanlarından öğrenebilirsin.

Şu anda staj veya çalışan öğrenci pozisyonu için ilanı verilen boş bir yerimiz yoksa şu her zaman geçerlidir: her zaman seve seve inisiyatif alınır!

Senin Gelişim ­ Olanakların

Meslektaşlarımız için pek çok şey yapıyoruz - bu durum, şirket dışında da algılanıyor. Bu nedenle IHK Dergisi, “çalışanlarının ihtiyaçlarını göz önünde bulunduranlar cazip hale geliyor” sloganıyla, TIMOCOM’da gelişim olanakları ve çalışanlarımızın bireysel teşvik olarakları hakkında bir haber yaptı. Jana, Vanessa, Marcel ve Stefan buradaki birçok başarılı örnekten dördü. İlgileniyor musun? Öyleyse bizde kariyerine başla ve hemen başvur!

İşverenler tarafından öneriliyor

»TOP Company«

Burada, TIMOCOM'un işveren olarak nasıl başarıya ulaştığını okuyabilirsin.

İlginizi mi çekti? Şimdi bize başvurun ve katılın!

Şimdi online başvur

Soruların mı var? İK ekibimiz sana memnuniyetle yardımcı olur:

+49 211 88 26 40 19

Etkinliklere ­ Toplu Bakış

Bizi tanımak mı istiyorsun? Bundan daha iyisi olamaz. Biz TIMOCOM çalışanları, rahat bir atmosferde direkt, kişisel konuşmaları çok seviyoruz.

Bu nedenle aşağıdaki etkinliklerde seninle ilginç fikir alışverişinde bulunacağımız için çok sevinçliyiz - canlı ve cıvıl cıvıl.

Etkinlik Zaman dilimi Şehir Türü

Sonraki etkinliklerimiz henüz kesin olarak belirlenmedi. Bunlar planlandığı zaman, seni burada, etkinliklere toplu bakışımızda bundan haberdar edeceğiz.

Ama istediğin zaman Başvurun dijital olarak gönderebilirsin: İnisiyatifle ya da boş iş yerlerimiz için. Seninle kişisel olarak tanımaktan dolayı mutluluk duyarız!

yukarı