Servis Bildirimleri

Burada, lojistik ve nakliyat sektörü konusuyla ilgili tüm yazıları bulabilirsiniz.

Koronavirüs’ün yayılması Avrupa’daki karayolu mal trafiğini gittikçe daha fazla etkiliyor. FreightTech şirketi TIMOCOM’un naklmiye barometresi şu anda uluslararası yük teklifleri konusunda güçlü bir büyüme kaydediyor.

Daha fazlasını okuyun >

Korona virüsün yayılması, lojistik sektörüne de etki eden bir stres testi olduğunu gösteriyor. TIMOCOM, çalışanlarının sağlığının korunmasının yanı sıra çalışılabilirliğin güvenceye alınmasına hizmet edengerekli önlemleri erkenden aldı. Bu, TIMOCOM’un hem TIMOCOM’un, hem de yük borsası dahil, Smart Logistics System’in istikrarını ve çalışmasını sizin için güvenceye almak amacıyla elinden gelen her şeyi yaptığı anlamına geliyor.

Daha fazlasını okuyun >

Noel biter bitmez bir sonraki sezonun işleri tüm hızıyla başladı; Paskalya için. Yakında depoların doluluk oranı azami değerlere ulaşacak ve boş depo alanları kıtlaşıyor. Kısa ve orta vadede depo alanı kalmayacak; görünüşe göre. Ayrıca uygun sağlayıcı arayışı büyük bir zaman faktörü olabilir ve vakit nakittir. Bu durumda depo ve lojistik alanı sağlayıcılarıyla potansiyel alıcıları kolayca bir araya getiren bir uygulama anlamlı olmaz mı? Tek tıklamayla?

Daha fazlasını okuyun >
yukarı

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum. Daha çok bilgi için