skip navigation

Servis Bildirimleri

Burada, lojistik ve nakliyat sektörü konusuyla ilgili tüm yazıları bulabilirsiniz.
Eliza Wyrwich, Mega Pol Trans Pila’da muhasebe, faturalandırma ve tahsilat departmanında çalışıyor açık faturalarda TIMOOM’un tahsilat servisine güveniyor.
14.01.2021

Ödemesini geciktirenler konusunda yapılanlar

Ödeme hedefi aşıldıysa ve çözüme yönelik tüm çabalar başarısız olduysa, bir tahsilat hizmeti sağlayıcısı, ödemeleri tahsil etmeye yardım edebilir. Polonya merkezli nakliyat şirketi Mega Pol Trans bunun için TIMOCOM’un tahsilat servisinden yararlanıyor; başarı oranı yüzde 90’a varıyor.

Daha fazlasını okuyun >
Tahsilat servisi çalışanları Julian van Achter, Geoffrey Bladier ve Denise Becht, TIMOCOM müşterilerine danışmanlık yapıyor, ilgileniyor, uzlaştırıyor ve paralarına kavuşmalarını sağlıyor.
17.11.2020

TIMOCOM tahsilat servisi çalışanlarıyla röportaj

TIMOCOM müşterilerine, açık faturalar konusunda güvenilir bir ortak olmak için uzun yıllardır bir tahsilat servisi sunuyor. Bu servis bildiriminde, uluslararası lojistik sektörüyle ilgili bir fikir vermek için TIMOCOM tahsilat servisi çalışanlarına söz veriyoruz. Bunu yaparken şu ortaya çıkıyor: Bu bazen şaşırtıcı, nadiren can sıkıcı, ancak her durumda heyecanlı ve değişikliklerle dolu bir iş. Geoffrey Bladier, Denise Becht ve Julian van Achter deneyimlerini anlatıyor, bunu yaparken birçok klişeyi ortadan kaldırıyor ve iş hayatında diplomasi ve anlayışla ne kadar başarılı olunabileceğini gösteriyor.

Daha fazlasını okuyun >
Bir kadın, ödemesini yapmayan borçluları görmek için faturalarını inceliyor.
13.10.2020

Lıjistikte tahsilat konusunda en sık sorulan yedi soru

Sipariş teslim edildi ve fatura yazıldı. Ancak hesapta ödeme girişi yok.

Ödemeyi geciktirenlerle ilgili bir imkan, bir tahsilat ofisi görevlendirmektir. Başta bununla ilgili birçok belirsizlik bulunur.

Bu servis bildiriminde, bazılarının bir görevlendirmeden önce merak ettiği, en sık sorulan yedi soruyu cevaplıyoruz.

Daha fazlasını okuyun >
Boş araç ve Avrupa mallarına olan talep artıyor.
26.03.2020

Koronavirüs: Üretim ve ticaret boş araç kapasitelerindeki darboğazları nasıl aşabilir

Koronavirüs’ün yayılması Avrupa’daki karayolu mal trafiğini gittikçe daha fazla etkiliyor. FreightTech şirketi TIMOCOM’un naklmiye barometresi şu anda uluslararası yük teklifleri konusunda güçlü bir büyüme kaydediyor.

Daha fazlasını okuyun >
16.03.2020

“Şimdi esnekliğimizin önemli bir güvenlik faktörü olduğu ortaya çıkıyor”

Korona virüsün yayılması, lojistik sektörüne de etki eden bir stres testi olduğunu gösteriyor. TIMOCOM, çalışanlarının sağlığının korunmasının yanı sıra çalışılabilirliğin güvenceye alınmasına hizmet edengerekli önlemleri erkenden aldı. Bu, TIMOCOM’un hem TIMOCOM’un, hem de yük borsası dahil, Smart Logistics System’in istikrarını ve çalışmasını sizin için güvenceye almak amacıyla elinden gelen her şeyi yaptığı anlamına geliyor.

Daha fazlasını okuyun >
12.11.2019

Depoda yalnızca mallar değil, karlar da gizleniyorsa

Noel biter bitmez bir sonraki sezonun işleri tüm hızıyla başladı; Paskalya için. Yakında depoların doluluk oranı azami değerlere ulaşacak ve boş depo alanları kıtlaşıyor. Kısa ve orta vadede depo alanı kalmayacak; görünüşe göre. Ayrıca uygun sağlayıcı arayışı büyük bir zaman faktörü olabilir ve vakit nakittir. Bu durumda depo ve lojistik alanı sağlayıcılarıyla potansiyel alıcıları kolayca bir araya getiren bir uygulama anlamlı olmaz mı? Tek tıklamayla?

Daha fazlasını okuyun >
yukarı