TIMOCOM Augmented Logistics

TIMOCOM'un yeni marka lansmanı

Lojistik sektörü dönüşüm içinde. TIMOCOM da. Geleceğimiz ve sektör için yeni bir vizyona ve misyona sahibiz. Bu yeni stratejik yönelim, yeni imajımızda da kendini göstermeli.

Hangi soru sizi ilgilendiriyor?

Logo, iddia ve taşımacılık platformunun tanımı değişiyor. Mavi rengimizi koruyoruz.
Lojistik sektörü dönüşüm içinde ve TIMOCOM da dönüşüyor. İş verenleri ve yüklenicileri, makineleri ve sistemleri, verileri ve katma değerleri birleştiriyoruz. Hazırlık aşamasından işlemlerin tamamlanmasına kadar müşterilerimizin süreçlerine entegre oluyoruz. Kendimizi sürekli olarak iyileştirmek için kullanıcılarımız için ve kullanıcılarımızla iletişim kuruyoruz. Yeni TIMOCOM logosu bunların hepsini gösteriyor.
Yeni logo, 20.09 tarihinde Hannover'de gerçekleşecek olan IAA 2018'deki katılımımızda tanıtılacak. Bunun ardından her şeyi uyarlamamız için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Yani bu dönemde burada ve muhtemelen başka yerlerde hâlâ eski logomuzu görebilirsiniz.
Misyonumuz, lojistiği akıllı, güvenli ve kolay hâle getirmektir. Bunu, Augmented Logistics iddiamızla kısa ve öz olarak ifade ediyoruz. İngilizce bir sözcük olan "augemented"; gelişmiş, iyileştirilmiş, güçlendirilmiş, büyütülmüş ve yükselmiş anlamına gelir. Bu nedenle, yaptıklarımıza mükemmel şekilde uyuyor. Çünkü TIMOCOM'daki her geliştirme, kullanıcılarımızın günlük iş hayatını daha akıllı, daha güvenli ve daha kolay hâle getiriyor. Bu şekilde, daha başarılı olmak için müşterilerimizin olanaklarını ve bununla birlikte tüm lojistik sürecini genişletiyor veya iyileştiriyoruz. Kısacası: Augmented Logistics, TIMOCOM müşterilerinin karşılaştığı günlük zorluklara yönelik akıllı, güvenli ve kolay çözümlerle lojistiğin genişletilmesidir.
Kullanıcılarımıza gelecekte de Avrupa'nın en büyük yük borsasının sunduğu tüm avantajları sunabilmekten gurur duyuyoruz. Aynı zamanda, TIMOCOM sadece taşımacılığa odaklanmış bir yük borsası veya platform olma özelliğini uzun süredir taşımıyor. TIMOCOM, çok çeşitli uygulamaların, hizmetlerin ve arayüzlerin toplamıdır. Bu münferit bileşenler, sistematik olarak işbirliği yapacak şekilde kendi aralarında ağ bağlantılıdır. Bu nedenle, iletişim alanında da genişliyor ve bir sonraki mantıksal adıma geçiyoruz. TIMOCOM, Avrupa'nın ilk Akıllı Lojistik Sistemidir.
Hayır Mevcut sözleşmelerde ve mutabakatlarda hiçbir şey değişmiyor. İletişim yolları ve TIMOCOM'a erişim de aynı kalıyor.
Evet. TimoCom Soft- und Hardware GmbH, TIMOCOM GmbH olarak değişiyor; yani yasal statü aynı kalıyor. Aynı zamanda, şirketin adresi de Timocom Platz 1 in 40699 Erkrath olarak değişiyor.

Sorunuz burada yanıtlanmadı mı? Lütfen kurumsal iletişim bölümümüzle görüşün.

presse@timocom.com

yukarı