TimoCom Logo

Tarayıcınızda JavaScript devre dışı bırakılmış.

Bu nedenle bu Web sitesinin fonksiyon kapsamı daraldı. Kullanım kapsamını ve konforu arttırmak için lütfen JavaScript'i tarayıcı ayarlarınızda geçici olarak devreye sokun.

Gerçek çok yönlü şirketler ve uluslararası taşımacılık hizmetlerinde daha fazla ciro için araçlar.

"Güvenilir taşımacılık şirketlerinden hızlı ve kolay şekilde boş araca ihtiyacım olduğunda, TimoCom'a bakıyorum. Uygun dönüş yükleri ararken de aynısı geçerli. Ve şimdi buna ek olarak tüm araçları trackleyebiliyorum."

Buradan ücretsiz indirebilirsiniz

TC Login erişim yazılımımızı şimdi indirin!


Müşteri danışmanlarımız +49 211 88 26 21 00 numaralı telefonda hizmetinize hazırdır.

Gerçek çok yönlü şirketler ve uluslararası taşımacılık hizmetlerinde daha fazla ciro için araçlar.

İki yönede bulun: Uygun yük teklifleri ve boş araçlar
Daha fazla bilgi

Bir sanayi müşterisi için boş araç kapasitesi olan güvenilir bir taşımacılık servis sağlayıcı veya araçlarınız için uluslararası yükler bulmak istemeniz fark etmez: TimoCom'un Avrupa genelinde pazar lideri konumundaki TC Truck&Cargo® yük ve boş araç borsası ile her gün tüm Avrupa'dan 36.000'in üzerinde kontrol edilmiş şirketin yarım milyona yakın boş araç ve yük teklifine ulaşabilirsiniz.

Avantajlarınız:

 • Her gün yarım milyona yakın uluslararası yük ve boş araç teklifi
 • Tüm Avrupa'dan kontrol edilmiş 110.000'in üzerinde kullanıcıyla iletişim
 • TimoCom güvenlik ağı sayesinde mümkün olan en yüksek güvenlik
 • Uygun sabit aylık ödeme

Sizi kendimizden tatmin etmek istiyoruz!

TC Truck&Cargo® müşterisi olarak tekliflerinizi tamamen ücretsiz bir şekilde TC eBid® taşımacılık ilanları platformunda yayınlayabilirsiniz.

Sizi kendimizden tatmin etmek istiyoruz!

Yeni müşteri olarak, pazar lideri konumundaki TC Truck&Cargo® yük borsasını 4 haftaya kadar ve bağlayıcı olmayacak şekilde ücretsiz test edin.

Şimdi indirin

Sürücülerin nerede olduğunu her zaman bilmek: Tüm Telematik sistemleri tek bir platformda
Daha fazla bilgi

TC eMap®'in yeni tracking fonksiyonu sayesinde, nakliye şirketleri için araç yer tespiti belirgin şekilde kolaylaştırılıyor. Çünkü bu özellik sayesinde, ilgili Telematik sisteminden bağımsız olarak sadece kendi araçlarınız yerine alt şirketlerinizin de araçlarını bir bakışta görebilirsiniz.– Rota planlama ve maliyet hesaplama gibi entegre edilmiş diğer fonksiyonlar, sanayi müşterilerine teklif hazırlarken ve yük taşıyıcılarla fiyat pazarlığı yaparken size yardımcı olur.

Avantajlarınız:

 • Tek bir platformda yer tespiti yapılabilen daha fazla Telematik sistemi
 • Kurulum, montaj giderleri yok: Sadece alıştığınız TimoCom platformunu ve mevcut Telematik çözümünüzü kullanabilirsiniz
 • İş alanlar ve iş verenler arasında optimize edilmiş bilgi akışı

TC eMap®, taşımacılık işini daha şeffaf ve verimli yapar

Onaylanan tüm araçlar iş ortakları tarafından platform üzerinde görülebildiği için, nakliyeciler ve yük taşıyıcılar arasında uzun süren, yüksek maliyetli telefon görüşmelerine gerek kalmaz. Bu sayede, ürünlerinizin o an nerede olduğunu her zaman bilebilirsiniz.

Siz de hesaplayın!

Rota planlaması yardımıyla TC Truck&Cargo® yük ve boş araç borsası üzerinden ilgili güzergahı direkt olarak hesaplayabilirsiniz. Aynı zamanda yol masraflarını ve ek masrafları da TC eMap® üzerinden hesaplayabilirsiniz. Bu şekilde, fiyat pazarlığı ve teklif hazırlama için gerçekçi bir temeliniz olacak.

Sizi kendimize kazandırmak istiyoruz!

Yeni müşteri olarak TC eMap® hesaplama ve tracking çözümünü 4 haftaya kadar ve bağlayıcı olmayacak şekilde ücretsiz test edin.

Şimdi indirin

Uzun vadeli taşımacılık siparişleri için: Tüm Avrupa'dan 36.000'in üzerinde kontrol edilmiş şirketten oluşan bir lojistik ağı
Daha fazla bilgi

Sadece tek bir ilanla 36.000'in üzerinde kontrol edilmiş şirketten oluşan bir lojistik ağına ulaşın ve boş araç sıkıntılarını etkin şekilde önleyin. Veya kârlı, düzenli taşımacılık siparişlerine kendi hizmetlerinizi sunun. Bu online ilan platformunda, sadece uluslararası taşımacılık şirketleri yerine üretim ve ticaret alanında faaliyet gösteren büyük müşterilerin uzun vadeli taşımacılık siparişlerini de içeren devasa bir havuz bulacaksınız. Daha fazla ciro ve ek iş olanakları fırsatından faydalanın!

Avantajlarınız:

 • Dev taşımacılık servis sağlayıcı havuzu sayesinde boş araç sıkıntılarını önleyin
 • Tüm Avrupa'dan büyük müşterilere direkt erişim
 • Ayda ortalama 500 yük ilanı

Artı Bonus:

TC Truck&Cargo®-Müşterisi olarak TC eBid® de ilanlarınızı diğer müşteriler için bedava sunabilirsiniz.

Sizi kendimizden tatmin etmek istiyoruz!

Yeni müşteri olarak Avrupa genelinde geçerli TC eBid® ilan platformunu 4 haftaya kadar ve bağlayıcı olmayacak şekilde ücretsiz test edin.

Şimdi indirin

İyi ağ bağlantısı: Uluslararası taşımacılık iş ortaklarının komple iletişim bilgilerine erişim
Daha fazla bilgi

TC Profile®, tüm Avrupa'dan kontrol edilmiş taşımacılık iş ortaklarını içeren kapsamlı bir dizine erişim sunuyor. Bu dizini kullanarak, komple iletişim bilgileri ve kasa türleri veya ilişkiler gibi ek bilgilerle birlikte taşımacılık siparişinize ve taşınacak ürüne tam olarak uyan her türden potansiyel iş ortağını bulabilirsiniz. Kendiniz de buraya kartvizitinizi bırakabilir ve bulunabilirsiniz: Kârlı taşımacılık işleri alma şansını arttırın ve şirketinizi Avrupa'nın online taşımacılık dizini TC Profile®'e kaydettirin.

Avantajlarınız:

 • Daha fazla iş olanağı: Yeni iş verenler ve iş alanlar
 • Nakliye hizmetleriniz için ücretsiz, Avrupa genelinde reklam
 • Direkt olarak TC Truck&Cargo® ve TC eBid®'de mevcuttur

Sizi kendimizden tatmin etmek istiyoruz!

TC Truck&Cargo® yada TC eBid® müşterisi olarak TC Profile® 4 haftaya kadar bedavaya deneyin.

En iyisi:

TC Profile® ana sistemle beraber bedavadır.

Şimdi indirin

Ücretsiz TC Login erişim yazılımımızı indirin ve ücretsiz ve gerçek zamanlı ortamda çok sayıda avantajdan faydalanın.

Şimdi bedavaya deneyin
Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum.