TIMOCOM Logo

Tarayıcınızda JavaScript devre dışı bırakılmış.

Bu nedenle bu Web sitesinin fonksiyon kapsamı daraldı. Kullanım kapsamını ve konforu arttırmak için lütfen JavaScript'i tarayıcı ayarlarınızda geçici olarak devreye sokun.
Siz memnun olursanız biz de memnun oluruz

Siz memnun olursanız biz de memnun oluruz

Çalışanlarımıza, büyüyen bir şirkette şirketin gelişimine önemli derecede katkıda bulunma ve dolayısıyla kendi gelişimlerinde de gerçek ilerlemeler kaydetme olanağı sunuyoruz. Çalışanlarımızın angajman, motivasyon ve kendilerini işlerine adama niteliklerini, kişisel ve mesleki anlamda kendilerini geliştirmeye devam etmelerini sağlayarak ve kıymetlerini bilerek ödüllendiriyoruz. Bu konuda güvenilir bir işvereniz. Her zaman daha iyi olmak için bir geri bildirim ve hata kültüründen faydalanılan bir ortam sunuyoruz. Pozitif ve çok yönlü iş ortamımıza dikkat çekmek istiyoruz: Farklı kültürler, kökenler ve özgeçmişler, bakış açısı anlamında mükemmel bir şekilde uyumlu renkli bir mozaik oluşturmaktadır.

Pozitif çalışma ortamı

Her gün, tüm çalışanlarımızın severek işe gelmelerini, kendilerini iyi hissetmelerini ve kendilerini geliştirebilmelerini sağlayacak bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.

İleri düzey eğitimler

Yetenekler desteklenmelidir. Bu nedenle her departmanda kişisel koçluk, günlük/haftalık seminerler veya tam kapsamlı bir eğitim aracılığıyla kişisel ve mesleki ileri düzey eğitim uygulamalarına çok büyük önem veriyoruz.

Ek hizmetler

Bugünden yarını düşünüyor ve değer yaratan hizmetler ve kurumsal emeklilik katkısı ile sizi destekliyoruz. Bu desteklerin en başında bir elektrik faturası katkısı, 13. maaş ve tanınmış ürünler ve hizmetler konusunda sayısız indirimler yer alıyor.

İş-yaşam dengesi

Çalışma saatleri esnekliği, ev ofis ve mobil ofis olanakları, işletme koşullarıyla uyumlu mu? Bu durumda günlük işlerinizi kişisel ihtiyaçlarınıza uyarlama olanağına sahip olursunuz.

Sağlık desteği

Çalışanlarımızın sağlığı ve iyiliği en çok önem verdiğimiz nokta‐ olduğu için birçok farklı sağlık faaliyetleri, iş sonrası etkinlikleri sunuyoruz ve burada herkese yönelik bir şeyler bulmak mümkün.

Modern ofis donanımı

Yolda, yerden bağımsız olarak ve arada, kendi dizüstü bilgisayarınızla ‐ veya pozisyona bağlı olarak şirketin verdiği cep telefonu‐ ile önemli hiçbir yeniliği kaçırmazsınız.

Dahili olaylar

TIMOCOM BarCamp, Oktoberfest, Karnaval partisi veya her yıl düzenlenen Yaz kutlamasında/partisinde‐ sürekli bilgi paylaşımında bulunuyor ve şirketimizin başarısını hep birlikte rahat bir ortamda kutluyoruz.

Ücretsiz park yerleri

Aracınızı rahatça şirkete özel park yerlerine bırakma olanağı sayesinde uzun süre boş park yeri aramak zorunda kalmazsınız.

Dahili kantin

Taze yemek seçenekleri, birlikte oturma olanağı, sakin bir ortam ve davetkâr bir çatı terası ‐; "Timo´nun yemekhanesinde" tipik bir öğle arası işte böyledir.

İçeceklerde sabit fiyat

Her gün istediğiniz kadar su için. Aynı durum tabii ki, istedikleri zaman sayısız makineden faydalanma olanağına sahip çay ve kahve tiryakileri için de geçerli.

Firmaya özel uygun bilet

Otobüs ve tren/metro kullananlar dikkat: Normal bilet fiyatlarında rahat ve uygun fiyatla seyahat etmenizi sağlayan bir indirim söz konusudur.

Rahatlama olanakları

Rengarenk koltuklar, modern beyin fırtınası köşeleri ve Neandertal adamı, çalışanları rahatlamaya davet ediyor ve sakin bir ortam sunuyor. Biraz dikkatli bir şekilde bakıldığında, en iyi fikirlerin burada oluştuğu görülecektir.

Artık sıra sizde

TimoCom’da birlikte gerçekleştirilen faaliyetlere bir göz atın:

Alman işverenler tarafından öneriliyor

TOP Company (EN İYİ Şirket)

TimoCom’un Almanya’da işveren olarak nasıl başarıya ulaştığını okuyun.

kununu – TOP - Company (EN İYİ Şirket) – İşveren kalite damgası
kununu – OPEN Company (AÇIK Şirket) – İşveren kalite damgası

Adil Şirket

Biz adil bir şirketiz, çünkü…

Biz adil bir şirketiz

… çalışanlarımıza, yaptıkları işin karşılığını performanslarına bağlı olarak ödüyor, onları destekliyor ve onların kıymetini biliyoruz. Bu, örn. stajyerlerin ve çalışan öğrencilerin de kendilerine verilen görevler için sorumluluk üstlenebilmesinden ve sabit bir iş ilişkisine dahil edilme şanslarının ortaya çıkmasından anlaşılmaktadır. Tüm çalışanlarımızın yaratıcılığı bizim için çok önemli, bu nedenle fikirler, bir aile şirketi olarak tarafımızdan ciddi şekilde dikkate alınmakta ve ödüllendirilmektedir. Dengeli bir iş-yaşam dengesi, diğer hususların yanı sıra çalışma saatleri esnekliği ve fazla mesainin azaltılması aracılığıyla aktif olarak desteklenmektedir.

Etkinliklere genel bakış

Bizimle tanışmak mı istiyorsunuz? Bundan daha iyisi olamaz. Biz TIMOCOM çalışanları, rahat bir atmosferde direkt, kişisel konuşmaları çok seviyoruz.
Bu nedenle aşağıdaki etkinliklerde sizinle ilginç fikir alışverişinde bulunacağımız için çok sevinçliyiz – canlı ve cıvıl cıvıl.

Etkinlik Zaman dilimi Şehir Türü
PASS Essentials - Workshop 11.07.2019 Erkrath Olay

Sosyal medyada TIMOCOM

Facebook Logo
Instagram Logosu
LinkedIn Logosu

Nakliye sözlüğü – Nakliye temasına açıklamalı cevaplar

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum.