TIMOCOM Logo

Tarayıcınızda JavaScript devre dışı bırakılmış.

Bu nedenle bu Web sitesinin fonksiyon kapsamı daraldı. Kullanım kapsamını ve konforu arttırmak için lütfen JavaScript'i tarayıcı ayarlarınızda geçici olarak devreye sokun.
Optimum şekilde başlangıç yapmak için okulunu bitir

Optimum şekilde başlangıç yapmak için okulunu bitir

Öğrenciler için

Okuldan çık ve günlük iş hayatına katıl. İş dünyasının heyecanlı yolunda sana eşlik edecek ve bireysel olarak, eğitimin için ihtiyaç duyduğun tüm mesleki bilgileri ve kişisel becerilere sahip olmanı sağlayacağız. Ayrıca kendini her zaman iyi hissetmen ve kendini geliştirmeye devam edebilmen bizim için çok önemli. Bunun anlamı: Eğitim danışmanın ve mesleki eğitim sorumlun her zaman seni dinler ve kendini henüz başlangıçta enerjik bir şekilde tanıtabilir ve ekibini destekleyebilirsin.

Burada boş eğitim fırsatlarını bulacaksın. İyice bak. Şu anda eğitim için ilanı verilen boş bir yerimiz yoksa şu her zaman geçerlidir: her zaman seve seve inisiyatif alınır!

Boş eğitim fırsatları İnisiyatif alarak başvur

Gelişim­ olanaklarınız

Başarı hikayesi: Eğitimden yazılım geliştirici olarak işe başlamaya

Başarı hikayesi: Eğitimden yazılım geliştirici olarak işe başlamaya

Marcel Norres, bünyemizdeki yazılım geliştirici olmaya yönelik kısaltılmış eğitimini başarıyla tamamladı. Şimdi bir adım daha ileriye gitti ve mesleki görev dışında, BT departmanında yazılım geliştirici olarak görev yaparken bilişim teknolojileri konusunda aranan bir özellik olan fen bilimleri lisans bölümünü tamamlıyor. "Öğrenmenin sonu yok. Bu nedenle benim için eğitimimden sonra da yeniliklere açık olmak ve kendimi geliştirmeye devam etmek önemliydi. TIMOCOM’un kişisel ve finansal desteğinden dolayı çok mutluyum."

Üniversite öğrencileri, çalışan öğrenciler ve stajyerler için

Öğreniminin ortasındasın ve pratik amaçlı ek deneyim arayışında mısın veya eğitimini başarıyla tamamladın mı? Öyleyse bize başvur. Biz, tamamlanmış kariyerler değil yeni kişilikler arıyoruz. Bizimle, özgeçmişine yeni ve heyecan verici bir zorluğun yanı sıra çok daha fazlasını ekleyebilirsin. Seninle birlikte büyüyeceğimiz için çok sevinçliyiz.

Aşağıdaki bölümleri bitirmiş mezunları veya yazılım geliştirme alanında karşılaştırılabilir bir eğitime sahip kişileri arıyoruz:

  • Bilişim veya bilişim teknolojileri eğitimi
  • Matematik eğitimi
  • İktisat / işletme eğitimi (örneğin finans, personel veya olay yönetimi konusuna odaklanmış mezunlar)

Bir pozisyon için belirli başka bir ön müfredat programının görülmüş olması talep edilmişse, bu programı güncel iş ilanlarından öğrenebilirsin.

Şu anda staj veya çalışan öğrenci pozisyonu için ilanı verilen boş bir yerimiz yoksa şu her zaman geçerlidir: her zaman seve seve inisiyatif alınır!

Mevcut üniversite öğrencisi pozisyonları İnisiyatif alarak başvur

Gelişim­ olanaklarınız

Başarı hikayesi: Stajyerlikten proje müdürlüğüne

Başarı hikayesi: Stajyerlikten proje müdürlüğüne

Jana Schmilewski, işletme konusundaki ön lisans eğitiminden sonra bünyemizde stajyer olarak çalışmaya başladı. Bu süre içinde pazarlama departmanında proje yöneticisi olarak sabit maaşla çalışmaya başladı ve mesleğini destekleyici olarak Pazarlama ve İletişim alanında yüksek lisans yapıyor. Öğreniminin heyecan verici içeriklerini doğrudan işinde uygulayabiliyor. "Eğitim, kariyerime başlarken bana çok yardımcı oldu. Stajdan sonra kesinlikle TIMOCOM’da kalmayı ve buna paralel olarak yüksek lisans yapmak istediğimi biliyordum. İşverenimin kişisel ve mesleki olarak verdiği destekten dolayı çok mutluyum."

Gelişim­ olanaklarınız

TIMOCOM ile ilgili IHK Dergisi 11-2016 (alıntı)

Meslektaşlarımız için pek çok şey yapıyoruz – bu durum, şirket dışında da algılanıyor. IHK Dergisi, "Çalışanlarının ihtiyaçlarıyla ilgilenen şirketlerin cazibesi" başlığıyla TIMOCOM’daki gelişim olanakları ve çalışanlarımıza sunulan bireysel destek olanakları hakkında bir haber yaptı. Jana, Vanessa, Marcel ve Stefan buradaki birçok başarılı örnekten dördü. İlgini mi çekti? Öyleyse kariyerine bizimle başla ve şimdi başvur!

Makaleyi karşıdan yükle (PDF, 530 kB)

Alman işverenler tarafından öneriliyor

TOP Company (EN İYİ Şirket)

TimoCom’un işveren olarak Almanya’da

kununu – TOP - Company (EN İYİ Şirket) – İşveren kalite damgası
kununu – OPEN Company (AÇIK Şirket) – İşveren kalite damgası

Adil Şirket

Biz adil bir şirketiz, çünkü…

Biz adil bir şirketiz

… çalışanlarımıza, yaptıkları işin karşılığını performanslarına bağlı olarak ödüyor, onları destekliyor ve onların kıymetini biliyoruz. Bu, örn. stajyerlerin ve çalışan öğrencilerin de kendilerine verilen görevler için sorumluluk üstlenebilmesinden ve sabit bir iş ilişkisine dahil edilme şanslarının ortaya çıkmasından anlaşılmaktadır. Tüm çalışanlarımızın yaratıcılığı bizim için çok önemli, bu nedenle fikirler, bir aile şirketi olarak tarafımızdan ciddi şekilde dikkate alınmakta ve ödüllendirilmektedir. Dengeli bir iş-yaşam dengesi, diğer hususların yanı sıra çalışma saatleri esnekliği ve fazla mesainin azaltılması aracılığıyla aktif olarak desteklenmektedir.

Etkinliklere genel bakış

Bizimle tanışmak mı istiyorsunuz? Bundan daha iyisi olamaz. Biz TIMOCOM çalışanları, rahat bir atmosferde direkt, kişisel konuşmaları çok seviyoruz.
Bu nedenle aşağıdaki etkinliklerde sizinle ilginç fikir alışverişinde bulunacağımız için çok sevinçliyiz – canlı ve cıvıl cıvıl.

Etkinlik Zaman dilimi Şehir Türü
PASS Essentials - Workshop 11.07.2019 Erkrath Olay

Nakliye sözlüğü – Nakliye temasına açıklamalı cevaplar

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum.