TIMOCOM Logo

Tarayıcınızda JavaScript devre dışı bırakılmış.

Bu nedenle bu Web sitesinin fonksiyon kapsamı daraldı. Kullanım kapsamını ve konforu arttırmak için lütfen JavaScript'i tarayıcı ayarlarınızda geçici olarak devreye sokun.


Taşımacılık iş emirlerini merkezi olarak yönetin

Taşımacılık iş emirleri

Taşımacılık iş emirlerini iş ortaklarınızla doğrudan TIMOCOM platformunda gerçekleştirin ve anlaşılır şekilde ve merkezi olarak yönetin.

Şimdi kayıt yaptırın

TC Transport Order® – Taşımacılık iş emirlerini merkezi olarak yönetin

Taşımacılık iş emirleri için iş emri yönetimini kullanmak mı istiyorsunuz? Size yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarız: +49 211 88 26 88 26
+49 211 88 26 88 26

Taşımacılık iş emirleriniz için dijital çözüme sahibiz!

İş veren olarak, tüm bilgilerle birlikte bir taşımacılık iş emri oluşturun ve dijital olarak yüklenicinize gönderin. Yüklenici olarak, potansiyel iş ortağınızdan tek bir tıklamayla kabul edebileceğiniz veya reddedileceğiniz taşımacılık iş emrini TIMOCOM platformunda merkezi olarak alabilirsiniz. Kabul durumunda iki tarafı da bağlayıcı bir sözleşme belgesi oluşur.

Şimdi, her iki iş ortağı da merkezi bir yerden dijital olarak taşımacılık iş emrini yönetebilir ve taşımacılık iş emirlerine ve durumlarına tam bir genel bakışa sahip olabilir.

Taşımacılık iş emirleri, ayrıca önceki bir taşımacılık talebi veya yük teklifi ile çift girişe gerek kalmadan kaydedilebilir ve gönderilebilir. Yüklenici olarak, örneğin e-posta gibi diğer kanallar aracılığıyla alınan taşımacılık iş emirlerini kendiniz kaydedebilir ve bu sayede, aldığınız tüm taşımacılık iş emirlerini konforlu şekilde yönetebilirsiniz.

Avantajlarınız:

Ek iletişim aracı olmadan iş emri mutabakatları
Bağlayıcı sözleşme dokümanı ile iki taraflı güvence
İlgili ülke dilinde taşımacılık iş emirleri
Taşımacılık iş emirlerini şirket logosu, dokümanlar ve iş emri numarası ile kişiselleştirin
Tekrarlanan taşımacılık iş emirleri için şablonları kullanın
Harici iş verenlerden gelen taşımacılık iş emirlerini merkezi olarak kaydedin
Gelecekteki iş kararlarını geliştirmek için istatistiklerden faydalanın
GPS verilerini ve taşımacılık iş emirlerini birleştirerek iş emri takibi

Dijital iş emri yönetimi bu şekilde gerçekleşir:

Dijital iş emri işlemlerinin tam olarak nasıl çalıştığını ,TIMOCOM Update Pool Serviceblog' umuzda size basitçe anlatıyoruz. Taşımacılık platformunun fonksiyonları hakkında bilgi edinmek isterseniz bu bloga bakabilirsiniz.

Dijital taşımacılık iş emirleri ile iş süreçlerinizi optimize edin!

İş veren olarak, taşımacılık iş emirlerini TIMOCOM taşımacılık platformunda dijital olarak iş ortaklarına verebilirsiniz.

Yüklenici olarak, dijital iş emirlerini kabul veya reddederek TIMOCOM platformunda taşımacılık iş emirlerine doğrudan yanıt verebilirsiniz.

Taşımacılık iş emirleri için iş emri yönetimini kullanmak mı istiyorsunuz? Size yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarız:


Sorularınız mı var? Şimdi temas kurun!

TIMOCOM'a Mesaj

Buraya TIMOCOM' a mesaj bırakmak imkanınız var. Isterseniz telefon numarası bırakabilirsiniz. Arzu etmeniz ve telefon numaranızı bırakmanız hâlinde, mesajınızı işleme aldıktan hemen sonra sizi geri ararız (Pzt-Pe, 8:00 ila 18:00 ve Cu 8:00-17:00 arasında).

İrtibat Formu

Lütfen marke edilmiş bölümleri doḡru doldurun.

+49 211 88 26 88 26

Hosted in Germany – Veri güvenliği

Verilerinizle çok duyarlı şekilde ilgileniyoruz! Bu nedenle TIMOCOM "Hosted in Germany" kalite damgasına sahip. Kullanıcılarımızın verileri Almanya'da gizlenir ve bununla birlikte özellikle Avrupa'nın en sıkı yasalarından biri olarak kabul edilen Alman Bilgi Güvenliği Yasası başta olmak üzere Alman yasalarına tâbidir.

Nakliye sözlüğü – Nakliye temasına açıklamalı cevaplar

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum.