TIMOCOM Logo

Tarayıcınızda JavaScript devre dışı bırakılmış.

Bu nedenle bu Web sitesinin fonksiyon kapsamı daraldı. Kullanım kapsamını ve konforu arttırmak için lütfen JavaScript'i tarayıcı ayarlarınızda geçici olarak devreye sokun.


Taşımacılık işlerini dijital olarak talep edin

Taşımacılık talepleri

Taşımacılık taleplerini iş ortaklarınızla doğrudan TIMOCOM taşımacılık platformu dahilinde kolayca gerçekleştirin ve merkezi olarak yönetin.

Şimdi kayıt yaptırın

Dijital taşımacılık talepleri için TIMOCOM platformundaki TC Transport Order® uygulaması

Taşımacılık taleplerini kullanmak mı istiyorsunuz? Size yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarız: +49 211 88 26 88 26
+49 211 88 26 88 26

Taşımacılık iş emirleriniz için dijital çözüme sahibiz!

Yükünüzle ilgili tüm bilgileri girerek taşımacılık talepleri oluşturduktan sonra, aktif olarak kendinizin seçtiği 50 adede kadar iş bağlantısından fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Daha sonra, fiyat tekliflerini karşılaştırabilir ve uygun hizmet sağlayıcıyı seçebilirsiniz. Bu tıklamayla diğer tüm hizmet sağlayıcılara tekliflerinin reddedildiği bildirilir ve taşımacılık talebiniz, taşımacılık talebinizdeki tüm bilgileri içeren ve TIMOCOM taşımacılık platformunda hizmet sağlayıcınıza gönderdiğiniz bir taşımacılık iş emrine otomatik olarak aktarılır.

Hizmet sağlayıcı taşımacılık iş emrini nihai olarak kabul ederse, iki tarafı da bağlayıcı bir sözleşme belgesi oluşur. Bunun ardından, taşımacılık iş emirlerinizi dijital olarak yönetebilir ve her an tam bir genel bakışa sahip olabilirsiniz.

Avantajlarınız:

Dijital taşımacılık talepleri sayesinde proses gideri ve maliyet tasarrufu
Ek iletişim aracı olmadan iş emri mutabakatları
İş ortaklarından gerçek zamanlı günlük fiyat bilgileriyle fiyat teklifi bilgileri
İlgili ülke dilinde taşımacılık talepleri
Tekrarlanan taşımacılık talepleri için şablonları kullanın
İş olanakları hakkında bilgilendirmeler alın
Gelecekteki iş kararlarını geliştirmek için istatistiklerden faydalanın
Alınan taşımacılık talepleri hakkında e-posta bilgilendirmeleri alın

Dijital taşımacılık talepleri bu şekilde çalışır:

Dijital iş emri işlemlerinin tam olarak nasıl çalıştığını ,TIMOCOM Update Pool Serviceblog' umuzda size basitçe anlatıyoruz. Taşımacılık platformunun fonksiyonları hakkında bilgi edinmek isterseniz bu bloga bakabilirsiniz.

Dijital taşımacılık iş emirleri ile iş süreçlerinizi optimize edin!

İşi veren olarak, taşımacılık taleplerinizi dijital olarak birden çok iş ortağına aynı anda yönlendirirseniz, uygunluk durumları hakkında bilgileri ve fiyat tekliflerini o oranda daha hızlı şekilde alabilirsiniz.

İşi alan olarak, alınan taşımacılık talepleri için fiyat tekliflerinizi vererek cironuzu arttırabilirsiniz. Kazançlı ek iş fırsatlarını bu şekilde arttırabilirsiniz.

Taşımacılık talebini kullanmak mı istiyorsunuz? Size yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarız:


Sorularınız mı var? Şimdi temas kurun!

TIMOCOM'a Mesaj

Buraya TIMOCOM' a mesaj bırakmak imkanınız var. Isterseniz telefon numarası bırakabilirsiniz. Arzu etmeniz ve telefon numaranızı bırakmanız hâlinde, mesajınızı işleme aldıktan hemen sonra sizi geri ararız (Pzt-Pe, 8:00 ila 18:00 ve Cu 8:00-17:00 arasında).

İrtibat Formu

Lütfen marke edilmiş bölümleri doḡru doldurun.

+49 211 88 26 88 26

Hosted in Germany – Veri güvenliği

Verilerinizle çok duyarlı şekilde ilgileniyoruz! Bu nedenle TIMOCOM "Hosted in Germany" kalite damgasına sahip. Kullanıcılarımızın verileri Almanya'da gizlenir ve bununla birlikte özellikle Avrupa'nın en sıkı yasalarından biri olarak kabul edilen Alman Bilgi Güvenliği Yasası başta olmak üzere Alman yasalarına tâbidir.

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum.