TIMOCOM Logo

Tarayıcınızda JavaScript devre dışı bırakılmış.

Bu nedenle bu Web sitesinin fonksiyon kapsamı daraldı. Kullanım kapsamını ve konforu arttırmak için lütfen JavaScript'i tarayıcı ayarlarınızda geçici olarak devreye sokun.


TIMOCOM Mobil

Tabletler ve akıllı telefonlar için uygulama. TIMOCOM'u tamamen mobil kullanın

Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformuna her zaman ve her yerden ulaşabilirsiniz! çok basit: Taşımacılık barometresi uygulamasını indirin; bu uygulama, satın aldığınız tüm TIMOCOM ürünlerine mobil erişiminizdir! Nakliye borsası, ihale platformu, traking platformu, depo borsası veya nakliye rehberi olması fark etmez, bu uygulama ile TIMOCOM hesabınıza yoldan girebilir ve her yerden dispozisyon yapabilirsiniz.*

AppStores QR-Code

Avantajlarınız:

TIMOCOM hesabınıza yoldan da tam erişim
İş fırsatlarına hemen ve her zaman başvurun
Avrupa genelinde mobil olarak yükler bulun ve boş araçlar teklif edin
GPS araç yer tespiti sayesinde, o an nerede olduğunuz fark etmeksizin araçlarınızın nerede olduğunu her zaman bilebilirsiniz
Taşımacılık işlerine yönelik ihalelere istediğiniz zaman katılın
Esnek şekilde depo alanları sunun ve boş depoları hızlı şekilde bulun
TC Profile®'deki taşımacılık ve lojistik şirket profilimiz sayesinde mobil ağ bağlantıları kurun

Her zaman ve pazarın her yerinde aktif olun

TimoCom'u tamamen mobil kullanın - Taşımacılık barometresi uygulaması

TIMOCOM mobil erişimi, taşımacılık barometresine entegre edilmiştir. Bu sayede, tüm kullanıcılar Avrupa karayolu taşımacılığı sektöründeki güncel pazar verilerine de her zaman sahip olabiliyor. Yerinde yapılan fiyat pazarlıkları için de daha iyi şekilde kanıt gösterilebiliyor. TIMOCOM Mobil ile her zaman ve her yerde göreve hazırsınız - size en yakın iş fırsatı elinizin altında ve sadece tek bir tık uzağınızda.

* Mobil cihazı kullanmak için, bir Sabit-Bilgisayar kayıtlı olmalıdır. Diğer her cihaz için bir ek TIMOCOM hesabı gereklidir.

TIMOCOM Taşımacılık Barometresi

Taşımacılık barometresi, Avrupa karayolu taşımacılığı alanındaki yük ve boş araç kapasitelerinin güncel teklif durumunu gösterir. Bununla birlikte, Avrupa'daki taşımacılık ve lojistik işlerinin bir yansımasıdır. Taşımacılık barometresi ile örneğin nakliyeciler, diğer ülkelerdeki anlık taşımacılık ve boş araç durumunu ofislerinden tahmin edebilir. Bu sayede, şirketler fiyat dalgalanmalarına daha iyi adapte olabilir ve toplamda dispozisyonu daha iyi planlayabilir. Büyük tespit gücü sayesinde, taşımacılık barometresi pazar fiyatının belirlenmesinde güçlü bir enstrümandır.

TIMOCOM taşımacılık barometresi - Daha fazla öngörü ve şeffaflık için pratik enstrüman

Veriler nasıl elde ediliyor?

Avrupa'daki yük ve boş araç borsalarının lideri olarak TIMOCOM, saniye bazında kapsamlı veri malzemesi kullanıma sunmaktadır. TC Truck&Cargo®'da her gün yayınlanan 750.000 yakın yük ve boş araç teklifi, 127.000'in üzerinde kullanıcı tarafından taşımacılık barometresi için değerlendiriliyor ve gerçek zamanlı olarak görselleştiriliyor.

Nakliye sözlüğü – Nakliye temasına açıklamalı cevaplar

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum.