TimoCom Logo

Tarayıcınızda JavaScript devre dışı bırakılmış.

Bu nedenle bu Web sitesinin fonksiyon kapsamı daraldı. Kullanım kapsamını ve konforu arttırmak için lütfen JavaScript'i tarayıcı ayarlarınızda geçici olarak devreye sokun.

Basın bildirileri En Son Bilgiler

TimoCom un Newsroom una hoş geldiniz. Burada TimoCom şirketi, müşterilerimiz ve sektör hakkındaki konularla alakalı tüm güncel basın bilgilerini bulabilirsiniz. medya kütüphanemizde basın resimlerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir bakışta tüm yenilikler

Daha fazla haber mi istiyorsunuz? O zaman Sosyal medya aktivitelerimiz hakkında bilgi alın, haber bültenimize abone olun veya Basın sorularınızda görüşülecek yetkili kişiler ile irtibat kurun.

Erkrath, 13.10.2016 – IT hizmet sağlayıcısı TimoCom, Hannover'deki 66. IAA Nutzfahrzeuge fuarına katıldı. Taşımacılık, lojistik ve mobilite alanlarında dünyanı önden gelen fuarında, Avrupa'nın en büyük taşımacılık platformunun dijital lojistik geleceğe hazır olduğu hızlı şekilde anlaşıldı. 

... devam

Erkrath, 21.09.2016 – Taşımacılık ve lojistik sektöründe giderek daha sık kullanılan ve yakında hem söz dağarcığından, hem de şirketlerden ayrı düşünülemeyecek 15 harfli bir sözcük var. "Dijitalleştirme"'den bahsediyoruz. Bu sözcükle yollarda giderek daha çok karşılaşılıyor. Kendi rekabet yeteneğini güvence ... devam

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum.