TimoCom Logo

Tarayıcınızda JavaScript devre dışı bırakılmış.

Bu nedenle bu Web sitesinin fonksiyon kapsamı daraldı. Kullanım kapsamını ve konforu arttırmak için lütfen JavaScript'i tarayıcı ayarlarınızda geçici olarak devreye sokun.

Basın bildirileri En Son Bilgiler

TimoCom un Newsroom una hoş geldiniz. Burada TimoCom şirketi, müşterilerimiz ve sektör hakkındaki konularla alakalı tüm güncel basın bilgilerini bulabilirsiniz. medya kütüphanemizde basın resimlerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir bakışta tüm yenilikler

Daha fazla haber mi istiyorsunuz? O zaman Sosyal medya aktivitelerimiz hakkında bilgi alın, haber bültenimize abone olun veya Basın sorularınızda görüşülecek yetkili kişiler ile irtibat kurun.

Erkrath, 21.09.2016 – Taşımacılık ve lojistik sektöründe giderek daha sık kullanılan ve yakında hem söz dağarcığından, hem de şirketlerden ayrı düşünülemeyecek 15 harfli bir sözcük var. "Dijitalleştirme"'den bahsediyoruz. Bu sözcükle yollarda giderek daha çok karşılaşılıyor. Kendi rekabet yeteneğini güvence ... devam

Erkrath, 08.09.2016 – Güzergah planlama ve sefer maliyeti hesaplama fonksiyonunun takip uygulaması ile genişletilmesinden üç yıl sonra, TimoCom, Webbase ile 200. Telematik sistemi servis sağlayıcısını aktive ediyor. IT hizmet sağlayıcısı; tüm Avrupalı müşteriler için bütün bölgeyi kapsayan bir olanak sunma, taşımacılık ... devam

Erkrath, 10.08.2016 – TimoCom taşımacılık barometresi, Avrupa taşımacılık pazarı için 2. çeyrekte hafif bir yük fazlası gösteriyor. TimoCom, ilkbahar ayları için 52:48'lik bir yük-boş araç oranı hesabı yaptı. Münferit aylarda tabi ki belirgin dalgalanmalar oldu.

... devam

Nakliye sözlüğü – Nakliye temasına açıklamalı cevaplar

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum.