TimoCom Logo

Tarayıcınızda JavaScript devre dışı bırakılmış.

Bu nedenle bu Web sitesinin fonksiyon kapsamı daraldı. Kullanım kapsamını ve konforu arttırmak için lütfen JavaScript'i tarayıcı ayarlarınızda geçici olarak devreye sokun.

Basın bildirileri En Son Bilgiler

TimoCom un Newsroom una hoş geldiniz. Burada TimoCom şirketi, müşterilerimiz ve sektör hakkındaki konularla alakalı tüm güncel basın bilgilerini bulabilirsiniz. medya kütüphanemizde basın resimlerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir bakışta tüm yenilikler

Daha fazla haber mi istiyorsunuz? O zaman Sosyal medya aktivitelerimiz hakkında bilgi alın, haber bültenimize abone olun veya Basın sorularınızda görüşülecek yetkili kişiler ile irtibat kurun.

Erkrath, 10.08.2016 – TimoCom taşımacılık barometresi, Avrupa taşımacılık pazarı için 2. çeyrekte hafif bir yük fazlası gösteriyor. TimoCom, ilkbahar ayları için 52:48'lik bir yük-boş araç oranı hesabı yaptı. Münferit aylarda tabi ki belirgin dalgalanmalar oldu.

... devam

Erkrath, 27.06.2016 – Artık resmileşti: TimoCom, bu yılda yük borsaları kategorisinde "En İyi Marka" ödülü ile ödüllendirildi. lastauto omnibus ve FERNFAHRER okuyucuları, her yıl en iyi ticari araçlar ve en iyi markalar için oy kullanıyor.trans aktuell ETM Yayıncılık tarafından hayata geçirilen bu ödül, ... devam

Erkrath, 18.07.2016 – TimoCom'un online ilan fonksiyonu, 24.06.2016 tarihinde BMEnet GmbH, Gesellschaft des Bundesverbandes Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik e.V. tarafından bir kez daha "Yük satın alma" kalite damgasıyla ödüllendirildi. Web tabanlı ilan fonksiyonu, dördüncü kez sektörel birliği kalite testinden başarıyla ... devam

TimoCom konuşuyor

Bizi takip edin

Analiz için olan cookilerde özelleştirilmiş reklam kullanıldığına katıliıyorum.